2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leermiddelen PO
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van leermiddelen welke relevant zijn voor het primair onderwijs voor de locaties zoals genoemd in paragraaf 1.2 van deze aanbestedingsleidraad. Het volgende wordt verstaan onder leermiddelen en diensten welke relevant zijn voor het primair onderwijs die passen binnen de scope van deze opdracht: Leermethoden, gebruiks- en verbruiksartikelen, waaronder: • Leerpakketten (Leermethoden incl. software); • Educatieve software (zowel methode-gebonden als methode-onafhankelijke software); • Spel- en ontwikkelingsmateriaal; • Creativiteits- handvaardigheidsartikelen; • Kantoorartikelen en schoolartikelen; • Bijbehorende dienstverlening (zoals implementatie van methodes, voorzien in een webshop, voorlichting/training, advies en accountmanagement). Het doel van de opdracht is om één leverancier te contracteren die kwalitatieve, duurzame en kostenefficiënte leermiddelen voor het primair onderwijs levert. Meer informatie vind u in de Leidraad. De afname bedroeg in 2024 ongeveer € 367.000,- inclusief btw (€ 203.000,- leermiddelen/gebruiksmaterialen en € 163.000,- ICT-licenties). Aan deze bedragen en percentages zijn geen rechten te ontlenen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1