34980-2025 - Ergebnis
Tschechien – Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren – Dodávky vestaveb, příslušenství a doplňků pro užitková vozidla
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky vestaveb, příslušenství a doplňků pro užitková vozidla
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS budou dodávky vestaveb, příslušenství a doplňků pro užitková vozidla kategorií N1, N2 a N3 ve smyslu zákona o podmínkách provozu vozidel k zabezpečení jednotlivých činností vykonávaných zadavatelem, zejména pracovních úkolů a činnosti zadavatele v oblasti výroby a distribuce energií a tepla v rámci výkonu podnikatelské činnosti zadavatele. Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne KennungN006/24/V00022480
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
LosLOT-0001