See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie likwidacji awarii na liniowych obiektach elektroenergetycznych PSE S.A. na obszarze ZKO w Katowicach, ZKO w Poznaniu i ZKO w Bydgoszczy w latach 2026-2028.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie likwidacji awarii na liniowych obiektach elektroenergetycznych PSE S.A. na obszarze ZKO w Katowicach, ZKO w Poznaniu i ZKO w Bydgoszczy w latach 2026-2028.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług eksploatacyjnych na liniowych obiektach sieci przesyłowej najwyższych napięć, stanowiących własność PSE S.A., zgodnie z zakresem określonym w Części II SWZ w podziale na następujące Pakiety: a) Pakiet Katowice – Linie elektroenergetyczne na obszarze PSE S.A. ZKO w Katowicach b) Pakiet Poznań – Linie elektroenergetyczne na obszarze PSE S.A. ZKO w Poznaniu c) Pakiet Bydgoszcz – Linie elektroenergetyczne na obszarze PSE S.A. ZKO w Bydgoszczy Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ. Stosownie do postanowień art. 95 oraz art. 438 ustawy w związku z art. 134 ust. 2 pkt 14 ustawy Zamawiający określa wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy. Wymagania zawarte są w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.
Interne Kennung: 2025/WNP-0009-DU-RAD-BO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532400 Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet Katowice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie likwidacji awarii na liniowych obiektach elektroenergetycznych PSE S.A. na obszarze ZKO w Katowicach, ZKO w Poznaniu i ZKO w Bydgoszczy w latach 2026-2028. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług eksploatacyjnych na liniowych obiektach sieci przesyłowej najwyższych napięć, stanowiących własność PSE S.A. - Pakiet Katowice – Linie elektroenergetyczne na obszarze PSE S.A. ZKO w Katowicach Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.: a) pełnienia gotowości przez brygady serwisowe Wykonawcy w celu terminowej realizacji przedmiotu zamówienia, w tym wykonywania prac mających na celu zabezpieczenie miejsca powstania awarii. Warunki gotowości, jakie musi spełniać Wykonawca w celu prawidłowej realizacji przedmiotu Umowy, są określone w § 5 Rozdziału I Części II SWZ. b) wykonania oględzin awaryjnych na liniowych obiektach elektroenergetycznych, c) wykonania prac mających na celu przeciwdziałanie, aby awaria nie wystąpiła lub nie rozprzestrzeniała się lub usuwania skutków awarii, występujących na liniowych obiektach elektroenergetycznych, Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ. Stosownie do postanowień art. 95 oraz art. 438 ustawy w związku z art. 134 ust. 2 pkt 14 ustawy Zamawiający określa wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy. Wymagania zawarte są w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.
Interne Kennung: 2025/WNP-0009-RAD-BO (Pakiet Katowic)
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet Poznań
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie likwidacji awarii na liniowych obiektach elektroenergetycznych PSE S.A. na obszarze ZKO w Katowicach, ZKO w Poznaniu i ZKO w Bydgoszczy w latach 2026-2028.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług eksploatacyjnych na liniowych obiektach sieci przesyłowej najwyższych napięć, stanowiących własność PSE S.A. - Pakiet Poznań – Linie elektroenergetyczne na obszarze PSE S.A. ZKO w Poznaniu. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.: a) pełnienia gotowości przez brygady serwisowe Wykonawcy w celu terminowej realizacji przedmiotu zamówienia, w tym wykonywania prac mających na celu zabezpieczenie miejsca powstania awarii. Warunki gotowości, jakie musi spełniać Wykonawca w celu prawidłowej realizacji przedmiotu Umowy, są określone w § 5 Rozdziału I Części II SWZ. b) wykonania oględzin awaryjnych na liniowych obiektach elektroenergetycznych, c) wykonania prac mających na celu przeciwdziałanie, aby awaria nie wystąpiła lub nie rozprzestrzeniała się lub usuwania skutków awarii, występujących na liniowych obiektach elektroenergetycznych, Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ. Stosownie do postanowień art. 95 oraz art. 438 ustawy w związku z art. 134 ust. 2 pkt 14 ustawy Zamawiający określa wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy. Wymagania zawarte są w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.
Interne Kennung: 2025/WNP-0009-DU-RAD-BO (Pakiet Poznań)
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet Bydgoszcz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie likwidacji awarii na liniowych obiektach elektroenergetycznych PSE S.A. na obszarze ZKO w Katowicach, ZKO w Poznaniu i ZKO w Bydgoszczy w latach 2026-2028. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług eksploatacyjnych na liniowych obiektach sieci przesyłowej najwyższych napięć, stanowiących własność PSE S.A. - Pakiet Bydgoszcz – Linie elektroenergetyczne na obszarze PSE S.A. ZKO w Bydgoszczy. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.: a) pełnienia gotowości przez brygady serwisowe Wykonawcy w celu terminowej realizacji przedmiotu zamówienia, w tym wykonywania prac mających na celu zabezpieczenie miejsca powstania awarii. Warunki gotowości, jakie musi spełniać Wykonawca w celu prawidłowej realizacji przedmiotu Umowy, są określone w § 5 Rozdziału I Części II SWZ. b) wykonania oględzin awaryjnych na liniowych obiektach elektroenergetycznych, c) wykonania prac mających na celu przeciwdziałanie, aby awaria nie wystąpiła lub nie rozprzestrzeniała się lub usuwania skutków awarii, występujących na liniowych obiektach elektroenergetycznych, Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ. Stosownie do postanowień art. 95 oraz art. 438 ustawy w związku z art. 134 ust. 2 pkt 14 ustawy Zamawiający określa wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy. Wymagania zawarte są w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.
Interne Kennung: 2025/WNP-0009-DU-RAD-BO (Pakiet Bydgoszcz)