See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Trzewiki ocieplane
Beschreibung: Trzewiki ocieplane z membraną w kolorze oliwkowym - 1 200 par — stanowi załącznik nr 39 do zarządzenia 107 DGLP z 23.08.2024 r. W opisie do punktu 1.3 Dopuszczamy inny rodzaj ochrony termicznej niż materiał Thinsulate B200 tj. materiał izolacyjny na bazie włókniny, który może być częścią podszewki o lepszych właściwościach w zakresie wytrzymałości i izolacji termicznej, przy zachowaniu niższej wagi i właściwościach zabezpieczających przed nasiąkaniem materiału. Dopuszczamy inny rodzaj pokrycia wkładki niż materiał typu Cambrelle tj. zastosowanie innej włókniny lub materiału opartego na dzianinie z takimi samymi lub lepszymi właściwościami odprowadzania potu i odporności na tarcie, które jednocześnie oferują lepszy komfort. W opisie do punktu 2.3 Dopuszczamy zastosowanie podszewki buta z innymi proporcjami PA i PES oraz membraną na bazie PU lub PTFE, przy zachowaniu tych samych lub lepszych parametrów. Dokumentacja techniczno-technologiczna stanowi Załącznik nr. 8
Vorherige Bekanntmachung: 203002-2025
Interne Kennung: HP.270.9.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18800000 Schuhwerk
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) Zamówienie obejmuje prawo opcji. 2) Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 90% wartości brutto umowy. 3) Skorzystanie z Opcji może nastąpić wyłącznie w okresie obowiązywania umowy. 4) Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa Opcji w przypadku, gdy wyczerpaniu ulegnie zakres podstawowy i zakup dodatkowej ilości produktu będzie leżał w interesie Zamawiającego oraz wynikał z jego bieżących potrzeb. Podstawą określenia wartości dostaw towarów zleconych w ramach Opcji będą ceny jednostkowe towarów określonych w ofercie. 5) Zlecanie dostaw będących przedmiotem Opcji, ich odbiór, ustalenie wartości tych dostaw, uiszczanie zapłaty oraz odpowiedzialność za ich niewykonanie lub nienależyte wykonanie, w tym odpowiedzialność w postaci kar umownych, jak również realizacja uprawnień zamawiającego wynikających z umowy, w tym realizacja prawa do odstąpienia od umowy następować będzie na analogicznych zasadach, jak w przypadku dostaw będących przedmiotem umowy.