2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding volgens de niet-openbare procedure voor de nieuwbouw van Kindcentrum Rennevoirt te Berkel-Enschot
Beschreibung: De nieuwbouw van Kindcentrum Rennevoirt zal worden gerealiseerd direct naast het bestaande Bs Rennevoirt en het bestaande pand vervangen. De bijna 500 leerlingen van de school, 80 peuters en kleuters in de opvang en ruim 120 kinderen in de buitenschoolse opvang passen niet meer in het bestaande schoolpand wat zowel qua comfort als functionaliteit niet meer past bij de behoeften van onderwijs en opvang. Stichting Mondiaen bestaat uit een onderwijs en opvang organisatie welke gezamenlijk Kindcentrum Rennevoirt bouwt. € 12,1 miljoen
Interne Kennung: KQPN/2025/13
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Niet-openbare aannemersselectie Rennevoirt
Interne Kennung: 1