See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa różnego sprzętu w ramach realizacji projektu „Fachowcy w swojej branży II”
Beschreibung: 3.1. Przedmiotem zamówienia jest zakup oraz dostawa fabrycznie nowego sprzętu, wyposażenia oraz asortymentu do Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych im. Bohaterów Westerplatte w Brzesku, Zespołu Szkół w Czchowie oraz Technikum im. Józefa Piłsudskiego w Brzesku, w ramach projektu pn. „Fachowcy w swojej branży II”. 3.3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, w podziale na następujące części: 3.3.1. Część 1 - Zestaw dydaktyczny OZE gotowy - dla Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku 3.3.2. Część 2 - Miernik parametrów instalacji PV - dla Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku 3.3.3. Część 3 - Stanowisko dydaktyczne - pompa ciepła powietrze-woda - dla Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku 3.3.4. Część 4 - Zestaw solarny hybrydowy - dla Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku 3.3.5. Część 5 - Monitor interaktywny - dla Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku 3.3.6. Część 6 - Analizator mocy - dla Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku 3.3.7. Część 7 - Stacja pogodowa - dla Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku 3.3.8. Część 8 - Sklejka w kolorze zielonym - dla Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku 3.3.9. Część 9 - Robot edukacyjny - dla Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku 3.3.10. Część 10 - Elementy do budowy małych systemów monitoringu dla Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku 3.3.11. Część 11 - Drukarka 3D z zapasem materiałów eksploatacyjnych 3.3.12. Część 12 - Symulator tachografu - dla Technikum im. Józefa Piłsudskiego w Brzesku 3.3.13. Część 13 - Oprogramowanie transportowe - wersja edukacyjna - dla Technikum im. Józefa Piłsudskiego w Brzesku 3.3.14. Część 14 - Oprogramowanie magazynowe - wersja edukacyjna - dla Technikum im. Józefa Piłsudskiego w Brzesku 3.3.15. Część 15 - Urządzenia związane z kodami kreskowymi 3.3.16. Część 16 - Sprzęt gastronomiczny 3.3.17. Część 17 - Podesty bufetowe 3.3.18. Część 18 - Stanowiska dydaktyczne do konfiguracji urządzeń sieciowych 3.3.19. Część 19 - Elementy elektryczne i elektroniczne 3.3.20. Część 20 - Narzędzia 3.3.21. Część 21 - Elementy do budowy instalacji fotowoltaicznej 3.3.22. Część 22 - Urządzenia pomiarowe 3.3.23. Część 23 - Stoły laboratoryjne 3.3.24. Część 24 - Sprzęt komputerowy 3.3.25. Część 25 - Meble 3.3.26. Część 26 - Pomoce dydaktyczne 3.3.27. Część 27 - Zastawa 3.4. Zamawiający nie ogranicza liczby części, na które można złożyć ofertę, jak również nie ogranicza liczby części, które mogą być udzielone jednemu Wykonawcy. 3.5. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla poszczególnych części zawierają odpowiednio załączniki nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej: „OPZ”) oraz załącznik nr 4 do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. 3.6. Przedstawione w załączniku nr 1 do SWZ parametry przedmiotu zamówienia stanowią minimum techniczne i jakościowe wymagane przez Zamawiającego. W przypadku ewentualnego zaoferowania sprzętu, wyposażenia czy asortymentu niespełniającego minimalnych parametrów technicznych, eksploatacyjnych, użytkowych i jakościowych, określonych w załączniku nr 1 do SWZ, oferta Wykonawcy zostanie odrzucona. 3.7. Dostarczony sprzęt, wyposażenie oraz asortyment muszą: 3.7.1. być fabrycznie nowe, nieużywane, niekonfekcjonowane, nie powystawowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, w pełni sprawne i gotowe do użycia; 3.7.2. posiadać właściwe atesty, certyfikaty i inne dokumenty przewidziane przepisami prawa oraz spełniać wszelki wymogi norm określonych obowiązującym prawem; 3.7.3. być dopuszczone do obrotu, zgodnie z przepisami o ogólnym bezpieczeństwie produktów. 3.8. Oferta musi być jednoznaczna i kompleksowa, tj. musi obejmować cały asortyment przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia. 3.9. Miejsce realizacji - sprzęty, wyposażenie oraz asortyment będą dostarczone odpowiednio do trzech lokalizacji (jednostek), tj. do: 3.9.1. Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych im. Bohaterów Westerplatte w Brzesku, ul. Piastowska 2, 32-800 Brzesko 3.9.2. Zespołu Szkół w Czchowie, ul. Sądecka 187, 32-860 Czchów 3.9.3. Technikum im. Józefa Piłsudskiego w Brzesku, ul. Okulickiego 2, 32-800 Brzesko zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ – OPZ na koszt i ryzyko Wykonawcy, do miejsca wskazanego przez przedstawicieli poszczególnych jednostek. 3.10. Wymagany okres gwarancji: zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ, liczony od dnia podpisania przez obie strony protokołu odbioru ilościowego i jakościowego.
Interne Kennung: E.272.2.5.2025.BJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf, 39294000 Geräte und Vorrichtungen zu Vorführzwecken, 38552000 Elektronische Messgeräte, 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente, 09331100 Thermische Sonnenkollektoren, 32322000 Multimediaausrüstung, 30231320 Tastbildschirme, 38552000 Elektronische Messgeräte, 38127000 Wetterstationen, 44191100 Sperrholz, 30232100 Drucker und Plotter, 34150000 Simulatoren, 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen, 48190000 Unterrichtssoftwarepaket, 35126000 Balkencode-Lesegeräte, 30174000 Etikettdruckmaschinen, 39711310 Elektrische Kaffeemaschinen, 39221000 Kücheneinrichtungen, 42513210 Kühlvitrinen, 39171000 Schauvitrinen, 39711130 Kühlschränke, 39715200 Heizgeräte, 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen, 39315000 Restaurantausrüstung, 39222000 Gastronomiebedarf, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 32420000 Netzausrüstung, 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet, 31214100 Schalter, 31224100 Stecker und Steckdosen, 31680000 Elektrische Bedarfsartikel und Zubehör, 31681400 Elektrische Bauelemente, 31221000 Elektrische Relais, 32423000 Netzwerkspeichen, 38551000 Stromzähler, 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör, 31214500 Schalttafeln, 31682100 Buchsenhalter, 44512000 Diverses Handwerkzeug, 44512940 Werkzeugsätze, 09332000 Sonnenenergieanlage, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 31215000 Spannungsbegrenzer, 31431000 Bleiakkumulatoren, 44322200 Kabelkupplungen, 44321000 Kabel, 38410000 Zählinstrumente, 39181000 Labortische, 31730000 Elektrotechnische Ausstattung, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30213100 Tragbare Computer, 30237280 Stromversorgungszubehör, 30213300 Tischcomputer, 30231300 Bildschirme, 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen, 30237240 Webkamera, 39100000 Möbel, 39121100 Schreibtische, 39113100 Sessel, 39112000 Stühle, 37524100 Lernspiele, 39162200 Lehrmittel und -geräte, 22111000 Schulbücher, 30195920 Magnettafeln, 34999400 Maßstäbliche Modelle, 39221100 Küchenbedarf, 39221122 Kleine Tassen, 39299000 Glaswaren, 39221120 Tassen und Gläser, 39221210 Teller
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Zestaw dydaktyczny OZE gotowy - dla Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku
Beschreibung: 3.1. Przedmiotem zamówienia jest zakup oraz dostawa fabrycznie nowego sprzętu, wyposażenia oraz asortymentu do Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych im. Bohaterów Westerplatte w Brzesku, Zespołu Szkół w Czchowie oraz Technikum im. Józefa Piłsudskiego w Brzesku, w ramach projektu pn. „Fachowcy w swojej branży II”. 3.5. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla poszczególnych części zawierają odpowiednio załączniki nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej: „OPZ”) oraz załącznik nr 4 do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. 3.6. Przedstawione w załączniku nr 1 do SWZ parametry przedmiotu zamówienia stanowią minimum techniczne i jakościowe wymagane przez Zamawiającego. W przypadku ewentualnego zaoferowania sprzętu, wyposażenia czy asortymentu niespełniającego minimalnych parametrów technicznych, eksploatacyjnych, użytkowych i jakościowych, określonych w załączniku nr 1 do SWZ, oferta Wykonawcy zostanie odrzucona. 3.7. Dostarczony sprzęt, wyposażenie oraz asortyment muszą: 3.7.1. być fabrycznie nowe, nieużywane, niekonfekcjonowane, nie powystawowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, w pełni sprawne i gotowe do użycia; 3.7.2. posiadać właściwe atesty, certyfikaty i inne dokumenty przewidziane przepisami prawa oraz spełniać wszelki wymogi norm określonych obowiązującym prawem; 3.7.3. być dopuszczone do obrotu, zgodnie z przepisami o ogólnym bezpieczeństwie produktów. 3.8. Oferta musi być jednoznaczna i kompleksowa, tj. musi obejmować cały asortyment przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia. 3.9. Miejsce realizacji: sprzęty, wyposażenie oraz asortyment będą dostarczone odpowiednio do trzech lokalizacji (jednostek), tj. do: 3.9.1. Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych im. Bohaterów Westerplatte w Brzesku, ul. Piastowska 2, 32-800 Brzesko 3.9.2. Zespołu Szkół w Czchowie, ul. Sądecka 187, 32-860 Czchów 3.9.3. Technikum im. Józefa Piłsudskiego w Brzesku, ul. Okulickiego 2, 32-800 Brzesko - zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ – OPZ na koszt i ryzyko Wykonawcy, do miejsca wskazanego przez przedstawicieli poszczególnych jednostek. 3.10. Wymagany okres gwarancji: zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ, liczony od dnia podpisania przez obie strony protokołu odbioru ilościowego i jakościowego.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf, 39294000 Geräte und Vorrichtungen zu Vorführzwecken
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Miernik parametrów instalacji PV - dla Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku
Beschreibung: 3.1. Przedmiotem zamówienia jest zakup oraz dostawa fabrycznie nowego sprzętu, wyposażenia oraz asortymentu do Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych im. Bohaterów Westerplatte w Brzesku, Zespołu Szkół w Czchowie oraz Technikum im. Józefa Piłsudskiego w Brzesku, w ramach projektu pn. „Fachowcy w swojej branży II”. 3.5. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla poszczególnych części zawierają odpowiednio załączniki nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej: „OPZ”) oraz załącznik nr 4 do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. 3.6. Przedstawione w załączniku nr 1 do SWZ parametry przedmiotu zamówienia stanowią minimum techniczne i jakościowe wymagane przez Zamawiającego. W przypadku ewentualnego zaoferowania sprzętu, wyposażenia czy asortymentu niespełniającego minimalnych parametrów technicznych, eksploatacyjnych, użytkowych i jakościowych, określonych w załączniku nr 1 do SWZ, oferta Wykonawcy zostanie odrzucona. 3.7. Dostarczony sprzęt, wyposażenie oraz asortyment muszą: 3.7.1. być fabrycznie nowe, nieużywane, niekonfekcjonowane, nie powystawowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, w pełni sprawne i gotowe do użycia; 3.7.2. posiadać właściwe atesty, certyfikaty i inne dokumenty przewidziane przepisami prawa oraz spełniać wszelki wymogi norm określonych obowiązującym prawem; 3.7.3. być dopuszczone do obrotu, zgodnie z przepisami o ogólnym bezpieczeństwie produktów. 3.8. Oferta musi być jednoznaczna i kompleksowa, tj. musi obejmować cały asortyment przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia. 3.9. Miejsce realizacji: sprzęty, wyposażenie oraz asortyment będą dostarczone odpowiednio do trzech lokalizacji (jednostek), tj. do: 3.9.1. Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych im. Bohaterów Westerplatte w Brzesku, ul. Piastowska 2, 32800 Brzesko 3.9.2. Zespołu Szkół w Czchowie, ul. Sądecka 187, 32860 Czchów 3.9.3. Technikum im. Józefa Piłsudskiego w Brzesku, ul. Okulickiego 2, 32800 Brzesko zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ – OPZ na koszt i ryzyko Wykonawcy, do miejsca wskazanego przez przedstawicieli poszczególnych jednostek. 3.10. Wymagany okres gwarancji: zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ, liczony od dnia podpisania przez obie strony protokołu odbioru ilościowego i jakościowego.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38552000 Elektronische Messgeräte
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Stanowisko dydaktyczne - pompa ciepła powietrze-woda - dla Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Zestaw solarny hybrydowy - dla Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku
Interne Kennung: Część 4
Haupteinstufung (cpv): 09331100 Thermische Sonnenkollektoren
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Monitor interaktywny - dla Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku
Interne Kennung: Część 5
Haupteinstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Analizator mocy - dla Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Stacja pogodowa - dla Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku
Interne Kennung: Część 7
Haupteinstufung (cpv): 38127000 Wetterstationen
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Sklejka w kolorze zielonym - dla Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku
Interne Kennung: Część 8
Haupteinstufung (cpv): 44191100 Sperrholz
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Robot edukacyjny - dla Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Elementy do budowy małych systemów monitoringu - dla Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - Drukarka 3D z zapasem materiałów eksploatacyjnych - dla Zespołu Szkół w Czchowie
Interne Kennung: Część 11
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - Symulator tachografu - dla Technikum im. Józefa Piłsudskiego w Brzesku
Interne Kennung: Część 12
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34150000 Simulatoren
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 - Oprogramowanie transportowe - wersja edukacyjna - dla Technikum im. Józefa Piłsudskiego w Brzesku
Interne Kennung: Część 13
Haupteinstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 - Oprogramowanie magazynowe - wersja edukacyjna - dla Technikum im. Józefa Piłsudskiego w Brzesku
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 - Urządzenia związane z kodami kreskowymi
Interne Kennung: Część 15
Haupteinstufung (cpv): 35126000 Balkencode-Lesegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30174000 Etikettdruckmaschinen
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 - Sprzęt gastronomiczny
Interne Kennung: Część 16
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39711310 Elektrische Kaffeemaschinen, 42513210 Kühlvitrinen, 39171000 Schauvitrinen, 39711130 Kühlschränke, 39715200 Heizgeräte, 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen, 39315000 Restaurantausrüstung, 39222000 Gastronomiebedarf, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 - Podesty bufetowe
Interne Kennung: Część 17
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39222000 Gastronomiebedarf
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 - Stanowiska dydaktyczne do konfiguracji urządzeń sieciowych
Interne Kennung: Część 18
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet, 31214100 Schalter, 39162110 Lehrbedarf
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 - Elementy elektryczne i elektroniczne
Interne Kennung: Część 19
Haupteinstufung (cpv): 31680000 Elektrische Bedarfsartikel und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31224100 Stecker und Steckdosen, 31681400 Elektrische Bauelemente, 31221000 Elektrische Relais, 32423000 Netzwerkspeichen, 38551000 Stromzähler, 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente, 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör, 31214500 Schalttafeln, 31682100 Buchsenhalter
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 - Narzędzia
Interne Kennung: Część 20
Haupteinstufung (cpv): 44512000 Diverses Handwerkzeug
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44512940 Werkzeugsätze
Los: LOT-0021
Titel: Część 21 - Elementy do budowy instalacji fotowoltaicznej
Interne Kennung: Część 21
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 31215000 Spannungsbegrenzer, 31431000 Bleiakkumulatoren, 44322200 Kabelkupplungen, 09331100 Thermische Sonnenkollektoren, 44321000 Kabel
Los: LOT-0022
Titel: Część 22 - Urządzenia pomiarowe
Interne Kennung: Część 22
Haupteinstufung (cpv): 38410000 Zählinstrumente
Los: LOT-0023
Titel: Część 23 - Stoły laboratoryjne
Interne Kennung: Część 23
Haupteinstufung (cpv): 39181000 Labortische
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31730000 Elektrotechnische Ausstattung, 39162110 Lehrbedarf
Los: LOT-0024
Titel: Część 24 - Sprzęt komputerowy
Interne Kennung: Część 24
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30237280 Stromversorgungszubehör, 30213300 Tischcomputer, 30231300 Bildschirme, 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen, 30237240 Webkamera, 30231320 Tastbildschirme, 30232100 Drucker und Plotter
Los: LOT-0025
Titel: Część 25 - Meble
Interne Kennung: Część 25
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39121100 Schreibtische, 39113100 Sessel, 39112000 Stühle
Los: LOT-0026
Titel: Część 26 - Pomoce dydaktyczne
Interne Kennung: Część 26
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37524100 Lernspiele, 39162200 Lehrmittel und -geräte, 22111000 Schulbücher, 30195920 Magnettafeln, 39162110 Lehrbedarf, 34999400 Maßstäbliche Modelle
Los: LOT-0027
Titel: Część 27 - Zastawa
Interne Kennung: Część 27
Haupteinstufung (cpv): 39221100 Küchenbedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen, 39221122 Kleine Tassen, 39299000 Glaswaren, 39221120 Tassen und Gläser, 39221210 Teller