2. Verfahren
Verfahren
Titel: DAS ICT Laptops
Beschreibung: Welkom op het DAS voor de levering van laptops en toebehoren voor Stichting Scholen voor Christelijk Basisonderwijs Zeist en omstreken te Zeist. Deze publicatie is een voortzetting van de eerder gepubliceerde DAS, maar naar een nieuw platform (Negometrix 4). Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van laptops en toebehoren. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle laptops en toebehoren die nodig zijn voor een organisatie als Stichting Scholen voor Christelijk Basisonderwijs Zeist en omstreken met 1960 leerlingen en 160 medewerkers.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: DAS Laptops
Beschreibung: Laptops
Interne Kennung: 1