See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren Hardware en Presentatiemiddelen
Beschreibung: Opdrachtgever wil in het kader van haar verantwoordelijkheid met betrekking tot het rechtmatig en transparant inkopen van ‘Hardware en Presentatiemiddelen’ een tweetal Raamovereenkomsten afsluiten. Daartoe wordt deze aanbesteding opgedeeld in twee percelen: - Perceel 1: Leveren van hardware - Perceel 2: Leveren, installeren en onderhouden van Presentatiemiddelen 10350000
Interne Kennung: 100228
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30195500 Kreidetafeln oder Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Hardware
Beschreibung: Leveren van hardware 9225000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot verlenging
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Leveren, installeren en onderhouden Presentatiemiddelen
Beschreibung: Leveren, installeren en onderhouden Presentatiemiddelen 1125000
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen