See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beleidsplan Ruimte BKZ
Beschreibung: Beleidsplan Ruimte BKZ
Interne Kennung: PPP00N-9075/6144/(B)2026/9075
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73220000 Beratung im Bereich Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/9075_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (De inschrijver is verplicht om voor elke vereiste optie een offerte in te dienen. Volgende bijkomende onderzoeksrapporten zijn verplicht aan te leveren (zie bijlage B, post 5): - bedrijvigheid (inclusief landbouw) en voorzieningen (zorg, onderwijs e.a.); - energie en klimaatadaptatie; - mobiliteit.)