See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa testów diagnostycznych wraz z dzierżawą sprzętu do Działu Diagnostyki Laboratoryjnej SP ZOZ w Łapach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa testów diagnostycznych wraz z dzierżawą sprzętu do działu diagnostyki laboratoryjnej SP ZOZ w Łapach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ, opisie przedmiotu zamówienia – pakiet 1 stanowiący załącznik nr 9 do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy stanowiącej załączniki nr 2 oraz 2A do SWZ. Przedmiot zamówienia składa się z 2 pakietów: Pakiet 1 – Testy immunoenzymatyczne + dzierżawa sprzętu Pakiet 2 – Szybkie testy
Vorherige Bekanntmachung: 227213-2026
Interne Kennung: ZP/27/2026/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: zgodnie z art.138 ust.4 ustawy PZP - składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141625 Diagnoseausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434580 Immunoassay-Analysegeräte, 38434000 Analysatoren
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 – Szybkie testy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ, opisie przedmiotu zamówienia – pakiet 1 stanowiący załącznik nr 9 do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy stanowiącej załączniki nr 2 oraz 2A do SWZ. Pakiet 2 – Szybkie testy
Interne Kennung: Pakiet nr 2