350018-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwareprogrammierung und -beratung – Świadczenie usług asysty, wsparcia technicznego dla Systemu Finansowo-Kadrowego przez okres 24 miesięcy wraz z udzieleniem w tym okresie licencji/sublicencji.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług asysty, wsparcia technicznego dla Systemu Finansowo-Kadrowego przez okres 24 miesięcy wraz z udzieleniem w tym okresie licencji/sublicencji.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług asysty, wsparcia technicznego dla Systemu Finansowo-Kadrowego przez okres 24 miesięcy wraz z udzieleniem w tym okresie licencji/sublicencji. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ) stanowi załącznik do SWZ. 3. Zamówienie musi być zrealizowane w całości zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, OPZ oraz projektowanych postanowieniach umowy (dalej: PPU), które stanowią załączniki do SWZ.
Interne KennungZZP.ZP.411.74.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług asysty, wsparcia technicznego dla Systemu Finansowo-Kadrowego przez okres 24 miesięcy wraz z udzieleniem w tym okresie licencji/sublicencji.
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung