See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług ochrony osób i mienia w budynku Urzędu m.st. Warszawy Dzielnica Praga-Północ przy ul. I. Kłopotowskiego 15 w Warszawie oraz monitoringu systemu alarmowego lokalu nr 90 przy ul. Jagiellońskiej 60 w Warszawie.
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest świadczenie usług ochrony osób i mienia w budynku Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy Dzielnica Praga-Północ przy ul. Ks. I. Kłopotowskiego 15 w Warszawie oraz monitoringu systemu alarmowego lokalu nr 90 przy ul. Jagiellońskiej 60 w Warszawie 1. Przedmiot umowy realizowany będzie w obiektach: 1) ul. Ks. I. Kłopotowskiego 15, 03-708 Warszawa bezpośrednia ochrona fizyczna – dwóch pracowników ochrony na każdej zmianie, w systemie całodobowym (2 pracowników w godz. 7:00–19:00 oraz 2 pracowników w godz. 19:00–7:00) oraz monitorowanie sygnalizacji napadowej i włamaniowej oraz zapewnienie przyjazdu GI), 2) ul. Jagiellońska 60 lok. 90, 03-468 Warszawa (monitorowanie sygnalizacji napadowej i włamaniowej oraz zapewnienie przyjazdu GI), Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania dotyczące sposobu jego realizacji określają: 1) Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 8 do SWZ. 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 9 do SWZ 3) Formularz cenowy stanowiący załącznik nr 1 do SWZ Uwaga! Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań w ramach realizacji przedmiotu zamówienia polegających na świadczeniu usług ochrony osób i mienia w budynku Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy Dzielnica Praga-Północ przy ul. Ks. I. Kłopotowskiego 15. Tym samym, Zamawiający dopuszcza podwykonawstwo wyłącznie w ramach grup interwencyjnych oraz w zakresie świadczenia usług monitoringu systemu alarmowego lokalu nr 90 przy ul. Jagiellońskiej 60 w Warszawie. W związku z powyższym Zamawiający żąda, aby Wykonawca w ofercie wskazał część zamówienia, której wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom ( dotyczy tylko świadczenia usług w ramach grup interwencyjnych oraz/ lub w zakresie świadczenia usług monitoringu), oraz podał nazwy (firmy) ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znane. W związku z obowiązkiem osobistego świadczenia usług ochrony osób i mienia oraz regulacją art. 118 ust. 2 ustawy Pzp, dopuszczającą poleganie na cudzym potencjale w zakresie wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia wyłącznie wówczas, gdy podmioty te wykonają usługi, do realizacji których te zdolności są wymagane, brak jest możliwości polegania na potencjale podmiotu trzeciego. Świadczenie usług stanowiących przedmiot zamówienia rozpocznie się nie wcześniej niż o godz. 12:00 w dniu 31.07.2026 r. i będzie trwało nieprzerwanie przez okres 36 miesięcy do godziny 12:00 w dniu ……......
Vorherige Bekanntmachung: 304090-2026
Interne Kennung: UD-XVII-WZP.271.11.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: UD-VII-WZP.271.11.2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: NIE DOTYCZY