See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa sypkich materiałów drogowych na potrzeby Spółki Komunalnej Żukowo Sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sypkich materiałów drogowych na potrzeby Spółki Komunalnej Żukowo Sp. z o.o. 2. Zamówienie zostało podzielone na siedem następujących części:. 1) Część nr 1 zamówienia: Dostawa kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie, 2) Część nr 2 zamówienia: Dostawa tłucznia sortowanego 3) Część nr 3 zamówienia: Dostawa kruszywa budowlanego 4) Część nr 4 zamówienia: Dostawa mieszanki żwirowej 5) Część nr 5 zamówienia: Dostawa pospółki naturalnej niekruszonej 6) Część nr 6 zamówienia: Dostawa piasek płukany 7) Część nr 7 zamówienia: Dostawa gruzu betonowego. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Specyfikacji Warunków Zamówienia
Vorherige Bekanntmachung: 170798-2025
Interne Kennung: ZP/1/D/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14210000 Kies, Sand, Schotter und Aggregate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia objętego Częścią nr 1 jest dostawa materiałów sypkich spełniających następujące wymagania: 1) Materiał pod podbudowę KŁSM (Kruszywo Łamane Stabilizowane Mechanicznie): a) Szacowana ilość: 20.000,00 ton b) Kategoria procentowa zawartości ziaren całkowicie lub częściowo przekruszonych lub łamanych oraz ziaren całkowicie zaokrąglonych: C50/10 c) Wymiar kruszywa : 0 – 31,5 mm d) Kategoria uziarnienia : Ga85 e) Gęstość ziaren: 2,63 Mg/m3 f) Zawartość pyłów : f3 g) Nasiąkliwość: WA(24) 2 h) Mrozoodporność: F1 i) Odporność na rozdrabnianie: LA(35) j) Wskaźnik wodoprzepuszczalności: 17, 5 m/d k) Całkowita zawartość siarki: S1 l) Zawartość zanieczyszczeń lekkich: max 0,1 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określający dokładny zakres oraz wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: Część zamówienia nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 14212300 Schotter und Kleinschlag
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa tłucznia sortowanego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia objętego Częścią nr 2 jest dostawa tłucznia sortowanego spełniającego następujące wymagania: 1) Szacowana ilość: 2.500,00 ton 2) Kategoria procentowa zawartości ziaren całkowicie lub częściowo przekruszonych lub łamanych oraz ziaren całkowicie zaokrąglonych: C90/3 3) Wymiar kruszywa: 31,5-63 mm 4) Kategoria uziarnienia: GA85-15 5) Gęstość ziaren: 2,70 Mg/m3 6) Zawartość pyłów: F1 7) Nasiąkliwość: WA241 8) Mrozoodporność: F1 9) Odporność na rozdrabnianie: LA25 10) Wskaźnik wodoprzepuszczalności: 17, 5 m/d 11) Całkowita zawartość siarki: S1 12) Zawartość zanieczyszczeń lekkich: max 0,1 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określający dokładny zakres oraz wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: Część zamówienia nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa kruszywa budowlanego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia objętego Częścią nr 3 jest dostawa kruszywa budowlanego, spełniającego następujące wymagania: 1) Kruszywo budowlane naturalne płukane: a) Szacowana ilość: 14.000,00 ton b) Wymiar kruszywa : 16 – 32 mm c) Gęstość ziaren: 2,62 Mg/m3 d) Zawartość pyłów : f2 e) Nasiąkliwość: WA(24) ≤ 2,0% 2) Kruszywo budowlane/kamień łamany - typu Kliniec: a) Szacowana ilość: 5.000,00 ton b) Wymiar kruszywa : 4-31,5 mm c) Kategoria uziarnienia : Gc85/20 d) Gęstość ziaren: 2,70 Mg/m3 e) Zawartość pyłów : F1,5 f) Nasiąkliwość: WA24 1 g) Mrozoodporność: F1 h) Odporność na rozdrabnianie: LA25 3) Kruszywo budowlane/kamień łamany - typu Kliniec: a) Szacowana ilość: 20.000 t b) Kategoria procentowa zawartości ziaren całkowicie lub częściowo przekruszonych lub łamanych oraz ziaren całkowicie zaokrąglonych: C50/30 c) Wymiar kruszywa : 0 – 31,5 mm d) Kategoria uziarnienia : Ga90 e) Gęstość ziaren: 2,63 Mg/m3 f) Zawartość pyłów : f3 g) Nasiąkliwość: WA(24) 2 h) Mrozoodporność: F2 i) Odporność na rozdrabnianie: LA(25) j) Wskaźnik wodoprzepuszczalności: 17, 5 m/d k) Całkowita zawartość siarki: S1 l) Zawartość zanieczyszczeń lekkich: max 0,1” 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określający dokładny zakres oraz wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: Część zamówienia nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa mieszanki żwirowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia objętego Częścią nr 4 jest dostawa materiałów mieszanki żwirowej spełniającej następujące wymagania: 1) Szacowana ilość: 12.000,00 ton 2) Wymiar kruszywa 0 – 4 mm 3) Kategoria uziarnienia : Gf85 4) Zawartość pyłów mineralnych : f3 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określający dokładny zakres oraz wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: Część zamówienia nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 14212120 Kies, 14212200 Zuschlagstoffe, 14212310 Steinschlag
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa pospółki naturalnej niekruszonej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia objętego Częścią nr 5 jest dostawa pospółki naturalnej niekruszonej spełniającej następujące wymagania: 1) Szacowana ilość: 8.100,00 ton 2) Wymiar kruszywa 0 – 63 mm 3) Kategoria uziarnienia: GA85 4) Gęstość ziaren: 2,72 Mg/m3 5) Zawartość pyłów mineralnych: f7 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określający dokładny zakres oraz wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: Część zamówienia nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa piasek płukany
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia objętego Częścią nr 6 jest dostawa piasku płukanego spełniającego następujące wymagania: 1) Szacowana ilość: 14.400,00 ton 2) Wymiar kruszywa 0-2 mm 3) Kategoria uziarnienia : Gf85 4) Zawartość pyłów mineralnych : f1,5 5) Gęstość nasypowa: 1,696 g/m3 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określający dokładny zakres oraz wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: Część zamówienia nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa gruzu betonowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia objętego Częścią nr 7 jest dostawa gruzu betonowego spełniającego następujące wymagania: 1) Szacowana ilość: 27.000,00 ton 2) Frakcja: 0-63 mm, 3) Gruz betonowy musi być rozdrobniony do rozmiarów frakcji. 4) Jakość dostarczanego materiału musi być zgodna z normą PN-EN 13242:2004+A1:2010, przy czym Zamawiający określa następujące wymagania dotyczące dopuszczalnych poziomów zanieczyszczeń: a) Zanieczyszczenia lekkie (np. plastik, drewno, węgiel) – materiał musi spełniać wymagania co najmniej kategorii FL₁ (≤1% masowo); kategoria FL₂ nie jest dopuszczalna. b) Pozostałe zanieczyszczenia obce (np. szkło, ceramika, metale) – dopuszczalne są poziomy zgodne z kategorią X₁ (≤1% masowo); kategoria X₂ nie jest dopuszczalna. c) Substancje niebezpieczne (np. odpady chemiczne, azbest, substancje toksyczne) nie są dopuszczalne w żadnej ilości. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określający dokładny zakres oraz wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: Część zamówienia nr 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44114100 Fertigbeton