See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Huur modulaire klasunits
Beschreibung: De opdracht betreft de huur, levering, plaatsing en latere verwijdering van tijdelijke modulaire klasunits voor Ligo Gent-Meetjesland-Leieland. De modulaire units worden opgesteld op een terrein in Gent, ter beschikking gesteld door de Stad Gent en dienen als tijdelijke onderwijsinfrastructuur ter ondersteuning van de reguliere werking. De opdracht omvat onder meer: - het ter beschikking stellen van de modulaire units gedurende de voorziene huurperiode, - het transport, de plaatsing en montage van de units, - de nodige aansluitingen, - en de latere demontage en verwijdering na afloop van de huurperiode.
Interne Kennung: LigoGML/huur_modulaire_klasunits
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223800 Montage und Errichtung von Fertigkonstruktionen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LigoGML/huur_modulaire_klasunits - 1
Beschreibung: De opdracht betreft de huur, levering, plaatsing en latere verwijdering van 8 tijdelijke modulaire klasunits, opgesteld in twee afzonderlijke blokken van twee bouwlagen (4 units per blok), inclusief buitentrappen. De units worden ingezet als tijdelijke onderwijsinfrastructuur ter ondersteuning van de werking van Ligo Gent-Meetjesland-Leieland. De opdracht omvat onder meer het transport, de montage, de nodige technische installaties (HVAC, verlichting, brandveiligheid) en de demontage na afloop van de huurperiode.
Interne Kennung: 1