See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaprojektowanie i wykonanie wraz z dostawą i montażem scenografii wystawy stałej oraz 55 eksponatów interaktywnych na wystawę stałą w Olsztyńskim Planetarium
Beschreibung: Zaprojektowanie i wykonanie wraz z dostawą i montażem scenografii wystawy stałej oraz 55 eksponatów interaktywnych na wystawę stałą w Olsztyńskim Planetarium Opis: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie wraz z dostawą i montażem scenografii wystawy stałej oraz 55 eksponatów interaktywnych na wystawę stałą w Olsztyńskim Planetarium. Podział eksponatów na 7 grup tematycznych służy jedynie opisowi funkcjonalnemu i merytorycznemu wystawy. Pomimo różnic tematycznych, całość ekspozycji musi tworzyć jednolitą koncepcję scenograficzną, technologiczną i wykonawczą, obejmującą wspólne standardy materiałowe, identyfikację wizualną, systemy sterowania i integrację multimedialną
Vorherige Bekanntmachung: 326-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie wraz z dostawą i montażem scenografii wystawy stałej oraz 55 eksponatów interaktywnych na wystawę stałą w Olsztyńskim Planetarium. Podział eksponatów na 7 grup tematycznych służy jedynie opisowi funkcjonalnemu i merytorycznemu wystawy.