2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup taboru autobusowego (niskopodłogowych autobusów bezemisyjnych)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia pod nazwą.: Zakup taboru autobusowego (niskopodłogowych autobusów bezemisyjnych) jest: - dostawa dwóch autobusów o napędzie elektrycznym, przeznaczonych do transportu publicznego, - dostawa i montaż ładowarki, dwustanowiskowej na terenie MZK Sp. z o.o. w Bolesławcu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji służącej do opisu przedmiotu zamówienia (dokumentacja), stanowiącej ZAŁĄCZNIK A zawierającej: -Załącznik A1 - Specyfikacja techniczna przedmiotu zamówienia, -Załącznik A2 – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - Specyfikacja techniczna autobusów i ładowarki, określający warunki, wymagania, parametry techniczne oraz wyposażenie pojazdu. - Załącznik A3 – Wymagania dotyczące gwarancji i serwisu. Zamawiający odrzuci ofertę, w której udział produktów (części i podzespołów) w każdym z dostarczonych autobusów pochodzących z państw członkowskich Unii Europejskiej, państw, z którymi Unia Europejska zawarła umowy o równym traktowaniu przedsiębiorców, lub państw, wobec których na mocy decyzji Rady stosuje się przepisy dyrektywy 2014/25/UE nie przekracza 50%. Zamawiający odrzuci ofertę, w której udział produktów (części i podzespołów) w każdym z dostarczonych autobusów pochodzących z państw, które są stronami porozumienia GPA zawartego w ramach Światowej Organizacji Handlu (WTO) w sprawie zamówień rządowych i które zawarły z Unią Europejską umowy o wolnym handlu obejmujące przepisy z zakresu zamówień publicznych nie przekracza 50%. Źródła finansowania zadania objętego przedmiotem zamówienia: Projekt dofinansowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027, Priorytet 3 Fundusze Europejskie na rzecz mobilności miejskiej Dolnego Śląska, Działanie 3.1 Ekotransport miejski i podmiejski – ZIT oraz budżet miasta. Zamawiający zastrzega sobie prawo unieważnienia postępowania w oparciu o art. 257 lub 310 ustawy Pzp w sytuacji braku pozyskania finansowania zewnętrznego tj. gdy środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części. Tym samym Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Powody niedokonania podziału: Zamawiający nie przewiduje podziału zamówienia na części w związku z dostawą elementów ściśle ze sobą powiązanych pod względem technicznym. Podział zamówienia na części mógłby utrudnić realizację zamówienia, wpływać na jej terminowość prawidłowość wykonania, powodować nadmierne trudności techniczne i niepożądany wzrost kosztów. Ponadto brak podziału zamówienia na części nie wpływa na ograniczenie konkurencyjności. Oznaczenie wg Wspólnego Słownika Zamówień CPV Główny kod CPV: 34144910-0 Autobusy elektryczne Termin realizacji zamówienia: od daty zawarcia umowy do 12 miesięcy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZI-II.271.15.2026.DW