2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gecombineerde bodembehandeling droge bossen
Beschreibung: De onderzoeksresultaten moeten leiden tot handvatten voor het beleid en beheer-ders om (na voldoende afname van de stikstofdepositie) effectief en duurzaam her-stelbeheer van bosbodems te kunnen inzetten en hiermee behulpzaam te zijn om doelen voor genoemde bostypen en leefgebieden te realiseren. Beleidsmakers krij-gen bovendien meer inzicht in de (on)mogelijkheden herstelmaatregelen in bossen te nemen in relatie tot de huidige stikstofdepositie. Beheerders krijgen meer zicht op effectieve herstelmaatregelen die uitgevoerd kunnen worden om de bosbodem duurzaam te herstellen wanneer de stikstofdepositie voldoende is gedaald. Tegelijk zal inzicht worden verkregen in de toepasbare schaal en frequentie waarop deze maatregel bij gunstig effect ingezet zou kunnen worden. We verwachten dat dit on-derzoe De praktijkproef in het Noordenveld biedt een unieke kans om de uitgevoerde maatregelen (bekalken dan wel verzuren al of niet in combinatie met toedienen plagsel dan wel maaisel) te evalueren. Voor het onderzoek is in totaal maximaal€ 300.000,- incl. btw (€ 247.933,88 excl. btw) beschikbaar.
Interne Kennung: OBN-2025-150-NZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Gekozen is om deze Opdracht Europees aan te besteden via een zogenaamde openbare aan-bestedingsprocedure. Deze keuze is hoofdzakelijk gebaseerd op: omvang van de opdracht transactiekosten voor de Aanbestedende dienst en de Inschrijvers aantal potentiële Inschrijvers gewenst eindresultaat complexiteit van de opdracht type van de opdracht en het karakter van de markt
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73110000 Forschungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Hoofdonderzoek
Beschreibung: Er is geen onderscheid in percelen. Voor het onderzoek is in totaal maximaal € 300.000,- incl. btw (€ 247.933,88 beschikbaar.
Interne Kennung: 1