350114-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Bau von Heizzentralen – Plynofikace Teplárny Tábor-TTA1
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPlynofikace Teplárny Tábor-TTA1
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky s názvem Plynofikace Teplárny Tábor-TTA1 je funkční dílo spočívající v realizaci veškerých dodávek věcí, prací a služeb spojených s plynofikací Teplárny Tábor v souladu se Zadávací dokumentací, tj. náhrady stávajícího hnědouhelného fluidního kotle s turbogenerátory a tří dehtových kotlů novým plynovým zdrojem, a to v areálu Teplárny Tábor.
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45251200 Bau von Heizzentralen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42162000 Dampfkessel, 42980000 Gaserzeuger, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen, 48151000 Computersteuerungssystem, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungPlynofikace Teplárny Tábor-TTA1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42980000 Gaserzeuger, 42162000 Dampfkessel, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen, 48151000 Computersteuerungssystem, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen