350127-2025 - Wettbewerb
Polen – Spezialausbildung – Wybór podmiotów, które przeprowadzą szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie farmacji szpitalnej zgodnie z obowiązującym programem szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie farmacji szpitalnej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWybór podmiotów, które przeprowadzą szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie farmacji szpitalnej zgodnie z obowiązującym programem szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie farmacji szpitalnej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest realizacja przez jednostkę szkolącą szkoleń w dziedzinie farmacji szpitalnej zgodnie z obowiązującym Programem szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie farmacji szpitalnej opublikowanym pod linkiem https://www.gov.pl/web/zdrowie/szkolenie-specjalizacyjne2, rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 26 kwietnia 2022 r. w sprawie specjalizacji i uzyskiwania tytułu specjalisty przez farmaceutów (Dz.U. z 2022 r. poz. 932), oraz ustawą z dnia 10 grudnia 2020 r. o zawodzie farmaceuty (Dz. U. z 2024 r. poz. 676) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załączniki nr 1 do SWZ.
Interne KennungZZP.ZP.412.16.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
5. Los
LosLOT-0001
TitelRealizacja szkolenia specjalizacyjnego zgodnie z przedmiotem zamówienia na terenie województwa: warmińsko- mazurskiego, mazowieckiego, podlaskiego, lubelskiego.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest realizacja przez jednostkę szkolącą szkoleń w dziedzinie farmacji szpitalnej zgodnie z obowiązującym Programem szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie farmacji szpitalnej opublikowanym pod linkiem https://www.gov.pl/web/zdrowie/szkolenie-specjalizacyjne2, rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 26 kwietnia 2022 r. w sprawie specjalizacji i uzyskiwania tytułu specjalisty przez farmaceutów (Dz.U. z 2022 r. poz. 932), oraz ustawą z dnia 10 grudnia 2020 r. o zawodzie farmaceuty (Dz. U. z 2024 r. poz. 676).