2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verledden van de gebiedsontsluitingswegen gemeente Den Helder 2026
Beschreibung: De opdracht bestaat op hoofdlijnen uit de volgende onderdelen: - Het uitvoeren van lichtberekeningen per tracé - Het leveren van LED-armaturen ter plaatse van de gebiedsontsluitingswegen - Het verwijderen van de bestaande armaturen - Het aanbrengen van nieuwe LED-armaturen Daarnaast moet een aantal optimalisaties en aanpassingen binnen de tracés worden gedaan: - Vervangen lichtmast door andere lengte; - Verplaatsen van een aantal lichtmasten; - Verwijderen van een aantal lichtmasten. Volgens de beschrijving in het bestek.
Interne Kennung: 518349
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34993000 Straßenbeleuchtung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1