2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Lądku-Zdroju
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu ciężkiego ratowniczo-gaśniczego - fabrycznie nowego, sprawnego technicznie, nie posiadającego wad fizycznych (konstrukcyjnych, materiałowych i wykonawczych) ani wad prawnych oraz spełniającego wymagania określone w obowiązujących przepisach prawa, w szczególności w zakresie dopuszczenia pojazdu do ruchu drogowego, zgodnie z wymaganiami określonymi w Specyfikacji Przedmiotu Zamówienia – zał. nr 1a do SWZ
Interne Kennung: OSP.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück