350183-2026 - Ergebnis
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Dostawa energii elektrycznej dla Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa energii elektrycznej dla Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektów Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie przez okres 24 miesięcy. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części: Część 1 – Dostawa energii elektrycznej do budynków dydaktycznych Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie; Część 2 – Dostawa energii elektrycznej do obiektów Domów Studenckich Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa energii elektrycznej do budynków dydaktycznych Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.
BeschreibungCzęść 1 – Dostawa energii elektrycznej do budynków dydaktycznych Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje wznowienia i opcji.
LosLOT-0002
TitelDostawa energii elektrycznej do obiektów Domów Studenckich Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.
BeschreibungCzęść 2 – Dostawa energii elektrycznej do obiektów Domów Studenckich Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.