2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa sprzętu komputerowego w ramach projektu pn. „Wzmocnienie Cyberbezpieczeństwa w Powiecie Limanowskim”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego w ramach projektu pn.: „Wzmocnienie Cyberbezpieczeństwa w Powiecie Limanowskim”. Zamówienie jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach konkursu grantowego pn.: „Cyberbezpieczny samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23, Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. – Wzmocnienia krajowego sytemu cyberbezpieczeństwa w ramach programu FUNDUSZE EUROPEJSKIE NA ROZWÓJ CYFROWY 2021-2027 (FERC). 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: a) migrację oprogramowania do monitorowania infrastruktury informatycznej wraz z dostawą i wymianą serwera – 1 szt., b) dostawę macierzy dyskowej na potrzeby backupu – 1 szt., c) dostawę punktów dostępowych AP WiFi – 4 szt., d) dostawę zarządzalnych urządzeń sieciowych (switche dostępowe) – 4 szt. wraz z niezbędnymi licencjami, aktualizacjami. 3. Szczegółowy zakres i warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa Opis przedmiotu zamówienia publicznego (zwany dalej: „OPZ”) oraz Projektowane postanowienia umowy (zwane dalej: PPU) stanowiące załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia. 4. Oferowane i dostarczone przedmioty zamówienia (sprzęty i oprogramowanie) muszą być fabrycznie nowe, kompletne, nieużywane, wolne od wad i nie być obciążone prawami na rzecz osób trzecich. 5. Gwarancja i wsparcie techniczne dla sprzętu, o którym mowa w pkt 3.3. lit. a) – c) SWZ: oferowany przedmiot zamówienia musi być objęty gwarancją oraz wsparciem technicznym (asystą techniczną) na okres minimum 24 miesiące. Gwarancja i wsparcie techniczne stanowią kryterium oceny ofert w sposób określony w pkt 21.2. ppkt 2 SWZ. Ostateczną długość gwarancji i wsparcia technicznego Wykonawca określi w Formularzu oferty pkt 2. 6. Gwarancja i wsparcie techniczne dla sprzętu, o którym mowa w pkt 3.3. lit. d) SWZ – zarządzalne urządzenia sieciowe (switche dostępowe) zostały określone w pkt 2.4.14 OPZ. 7. Wykonawca odpowiedzialny będzie za przebieg oraz terminowe, staranne i profesjonalne wykonanie zamówienia, za jakość, zgodność z opisem technicznym i jakościowym określonym dla przedmiotu zamówienia, za spełnienie innych wymagań określonych w PPU oraz wynikających z obowiązujących przepisów prawa polskiego, wspólnotowego i obwiązujących wytycznych dotyczących projektów w ramach Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) oraz umowy i aneksów do umowy o dofinansowanie Projektu.
Vorherige Bekanntmachung: 190785-2026
Interne Kennung: BZ.272.9.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 48823000 Dateiverwalter, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001