See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Imagocampagne Interreg Meuse-Rhine (NL-BE-DE)
Beschreibung: Er dient een imagocampagne te worden opgezet. Het doel van de campagne is om het algemene imago van het programma verder te versterken, zodat de bereidheid om voldoende en kwalitatief hoogwaardige projecten in te dienen (zowel in aantal als kwaliteit) binnen Interreg Maas-Rijn (NL-BE-DE) toeneemt. Concreet gaat het om de volgende punten: -Het Interreg Maas-Rijn (NL-BE-DE) programma dient beter bekend te worden; -Voor (potentiële) aanvragers in de Maas-Rijn regio dient duidelijk te worden welke projecten zij binnen het programma kunnen indienen; -Voor burgers in de Maas-Rijn regio wordt de meerwaarde van het Interreg Maas-Rijn (NL-BE-DE) programma duidelijk; -Het imago van het Interreg Maas-Rijn (NL-BE-DE) programma wordt verder versterkt.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000