2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawy strzemion do łączenia elementów obudowy chodnikowej dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy strzemion do łączenia elementów obudowy chodnikowej dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.”.
Interne Kennung: PZP/JMA/00190/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Przedmiotowe postępowanie zostało opublikowane w Okresowym Ogłoszeniu Informacyjnym
Zentrale Elemente des Verfahrens: nie dotyczy
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44531700 Waren mit Gewinde, aus Eisen oder Stahl
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Część nr 1 - Strzemiona dwujarzmowe oszczędnościowe odmiany podstawowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy strzemion dwujarzmowych oszczędnościowych odmiany podstawowej. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ. Szczegółowe zasady realizacji przedmiotu Zamówienia zawarte są w Projekcie umowy stanowiącym załączniki nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: PZP/JMA/00190/2026 cz. nr 1
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 2 - Strzemiona dwujarzmowe oszczędnościowe odmiany wzmocnionej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy strzemion dwujarzmowych oszczędnościowych odmiany wzmocnionej. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ. Szczegółowe zasady realizacji przedmiotu Zamówienia zawarte są w Projekcie umowy stanowiącym załączniki nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: PZP/JMA/00190/2026 cz. nr 2
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 3 - Strzemiona kabłąkowe odmiany podstawowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy strzemion kabłąkowych odmiany podstawowej. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ. Szczegółowe zasady realizacji przedmiotu Zamówienia zawarte są w Projekcie umowy stanowiącym załączniki nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: PZP/JMA/00190/2026 cz. nr 3