2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realisatie Hoofdkantoor North Sea Port
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is te komen tot een Overeenkomst met één Opdrachtnemer. Deze Opdracht wordt gegund aan de Inschrijver die de economisch meest voordelige Inschrijving (EMVI), zijnde de Inschrijving met de Beste Prijs-Kwaliteitverhouding (BPKV), heeft uitgebracht. Voor het ontwerpen en uitvoeren van het Project “Realisatie hoofdkantoor North Sea Port” is Aanbesteder op zoek naar een geschikte partner, waarmee na gunning eerst een Bouwteamfase wordt doorlopen om tot een definitief ontwerp te komen. Opdrachtnemer zal vervolgens op basis van dit definitief ontwerp als eerste en enige een Prijsaanbieding mogen doen. Indien partijen hierover overeenstemming bereiken zullen partijen voor de verdere uitvoering in de Uitvoeringsfase een contract aangaan onder de voorwaarden van de UAV-GC 2025.
Interne Kennung: 202201080
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Alle geïnteresseerde marktpartijen kunnen zich, na publicatie van de aankondiging, via TenderNed aanmelden voor deze opdracht. Na de aanmeldfase worden alle gegadigden getoetst op de toepasselijke uitsluitingsgronden en de gestelde geschiktheidseisen. Wanneer meer partijen voldoen aan de geschiktheidseisen dan het maximum aantal dat North Sea Port wenst uit te nodigen, worden aanvullende selectiecriteria toegepast om te bepalen welke partijen het beste aansluiten bij de aard van de opdracht. Alleen de geselecteerde gegadigden worden vervolgens uitgenodigd om een inschrijving in te dienen in de gunningsfase.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45213150 Bau von Bürogebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 71220000 Architekturentwurf, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1