See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst huur professioneel audiovisueel materiaal
Beschreibung: Raamovereenkomst huur professioneel audiovisueel materiaal
Interne Kennung: JUR/2025/HUMAT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321300 Audiovisueller Bedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: JUR/2025/HUMAT - 1
Beschreibung: Raamovereenkomst huur professioneel audiovisueel materiaal: perceel 1: licht, grip en camera voor fictie
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: JUR/2025/HUMAT - 2
Beschreibung: Raamovereenkomst huur professioneel audiovisueel materiaal- perceel 2: audio voor events
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: JUR/2025/HUMAT - 3
Beschreibung: Raamovereenkomst huur professioneel audiovisueel materiaal: perceel 3: audio voor fictie
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: JUR/2025/HUMAT - 4
Beschreibung: Raamovereenkomst huur professioneel audiovisueel materiaal: perceel 4: display& projectie
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: JUR/2025/HUMAT - 5
Beschreibung: Raamovereenkomst huur professioneel audiovisueel materiaal: perceel 5: licht voor events
Interne Kennung: 5