2. Verfahren
Verfahren
Titel: Přednádražní prostor - I.B etapa - Vsetín
Beschreibung: Předmět veřejné zakázky na stavební práce spočívá v úpravě ulice Nádražní v etapě I.B., v podobě odstranění zpevněných asfaltových ploch stávajících komunikací, chodníků, demolici stávajícího autobusového nádraží a některých betonových a kovových prvků v okolí stavby (zejména výlez z bunkru). Úpravu Nádražní ulice – průtah sil. III/05737 bude rekonstruována ve stávající trase s tím, že jsou nově řešeny křižovatky s ul. U hřiště a ul. Nemocniční. Obdobně je rekonstruována i ulice U hřiště. V rámci stavby se také zbuduje nová okružní křižovatka, odstavné parkoviště, parkovací pruhy a komunikace pro pěší i cyklisty. Realizace stavby je rozdělena do 5 etap.
Interne Kennung: 2022055
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223300 Bau von Parkplätzen, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233120 Straßenbauarbeiten, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45233123 Bau von Nebenstraßen, 45233290 Installation von Straßenschildern, 45233160 Pfade und andere ungeteerte Wege, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233290 Installation von Straßenschildern, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45233160 Pfade und andere ungeteerte Wege, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233120 Straßenbauarbeiten, 45223300 Bau von Parkplätzen, 45233123 Bau von Nebenstraßen, 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená změna závazku je uvedena v zadávací dokumentaci, která je uveřejněna na profilu zadavatele. Odkaz na profil zadavatele, kde je uveřejněna zadávací dokumentace: www.vhodne-uverejneni.cz/profil/00304450