2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAJIŠTĚNÍ MĚŘENÍ ATLETICKÝCH ZÁVODŮ
Beschreibung: Účelem této veřejné zakázky je uzavření rámcových dohod ve smyslu ustanovení § 131 an. ZZVZ na plnění předmětu veřejné zakázky, jejíž závazný vzor činí Přílohu č. 1a Přílohu č. 2 zadávací dokumentace. S ohledem na povahu plnění předmětu veřejné zakázky je veřejná zakázka rozdělena do dvou oblastí, a to na měření dráhových atletických závodů a na měření mimodráhových atletických závodů. Podle zadavatele rozdělení plnění zakázky umožní účast širšího okruhu potenciálních dodavatelů, což může přispět k dosažení nižší ceny za poptávané plnění. Každá rámcová dohoda bude uzavřena s 1 (jedním) vybraným dodavatelem, který podá nabídku na příslušnou část veřejné zakázky a jehož nabídka bude na základě hodnocení nabídek provedeného postupem uvedeným níže v této zadávací dokumentaci vyhodnocena jako ekonomicky nejvýhodnější, a to dle nejnižší nabídkové ceny, s přihlédnutím ke kritériím kvality podle ustanovení § 116 odst. 2 písm. e) ZZVZ (dále jen „Rámcová dohoda“ nebo „Rámcové dohody“). K uzavírání jednotlivých smluv na základě Rámcových dohod (dílčích smluv) bude docházet způsobem uvedeným v Rámcové dohodě. Materiálním účelem této veřejné zakázky je zajištění dlouhodobé spolupráce zadavatele s poskytovatelem služeb spočívajících v zajištění měření atletických dráhových závodů a na měření atletických mimodráhových závodů. Služby poskytované na základě Rámcových dohod budou poskytovány výhradně v českém jazyce a na území České republiky.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92000000 Dienstleistungen in den Bereichen Erholung, Kultur und Sport
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92600000 Dienstleistungen im Sport, 92622000 Organisation von Sportveranstaltungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1) měření atletických dráhových závodů
Beschreibung: Zajištění měření atletických dráhových závodů.
Interne Kennung: Atletické dráhové závody
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Inflační doložka, viz čl. 14.1 zadávací dokumentace a čl. 7 Rámcových dohod, které tvoří přílohu zadávací dokumentace
Los: LOT-0002
Titel: Měření atletických mimodráhových závodů
Beschreibung: Zajištění měření atletických miodráhových závodů.
Interne Kennung: Atletické mimodráhové závody