2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów medycznych, wytwarzanych w Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie usługi odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych, wytwarzanych na terenie Szpitala Powiatowego im. Marii Skłodowskiej- Curie w Ostrowi Mazowieckiej, ul. Dubois 68 ( Szpital), Powiatowej Przychodni Zdrowia w Ostrowi Mazowieckiej, ul. Okrzei 8 (PPZ), Poradni Ginekologiczno Położniczej w Małkini Górnej (Poradnia „K”) 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na części i obejmuje 2 części/Pakiety 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do niniejszej SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 239680-2026
Interne Kennung: SPZZOZ.XII.381.11/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90524000 Dienstleistungen für medizinische Abfälle
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet Nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie usługi odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych, wytwarzanych na terenie Szpitala Powiatowego im. Marii Skłodowskiej- Curie w Ostrowi Mazowieckiej, ul. Dubois 68 ( Szpital), Powiatowej Przychodni Zdrowia w Ostrowi Mazowieckiej, ul. Okrzei 8 (PPZ), Poradni Ginekologiczno Położniczej w Małkini Górnej (Poradnia „K”) Rodzaj odpadu: narzędzia chirurgiczne i zabiegowe oraz ich resztki (z wyłączeniem 18 01 03), inne odpady niż wymienione w 18 01 03 (np. opatrunki z materiału lub gipsu, pościel, ubrania jednorazowe, pieluchy), leki inne niż wymienione w 18 01 08
Interne Kennung: Pakiet Nr 1
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet Nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie usługi odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych, wytwarzanych na terenie Szpitala Powiatowego im. Marii Skłodowskiej- Curie w Ostrowi Mazowieckiej, ul. Dubois 68 ( Szpital), Powiatowej Przychodni Zdrowia w Ostrowi Mazowieckiej, ul. Okrzei 8 (PPZ), Poradni Ginekologiczno Położniczej w Małkini Górnej (Poradnia „K”) Rodzaj odpadu: części ciała i organy oraz pojemniki na krew i konserwanty służące do jej przechowywania (z wyłączeniem 18 01 03), inne odpady, które zawierają żywe drobnoustroje chorobotwórcze lub ich toksyny oraz inne formy zdolne do przeniesienia materiału genetycznego, o których wiadomo lub co do których istnieją wiarygodne podstawy do sądzenia, że wywołują choroby u ludzi i zwierząt (np. zainfekowane pieluchomajtki, podpaski, podkłady) z wyłączeniem 18 01 80 i 18 01 82
Interne Kennung: Pakiet Nr 2