See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowościach: Gowarzewo, Tulce, Szewce i Komorniki, gm. Kleszczewo w ramach projektu Kompleksowy rozwój Gospodarki wodnościekowej na terenie gminy Kleszczewo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia udzielanego w ramach postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, na potrzeby którego sporządzono niniejszy dokument zamówienia, jest realizacja zadania pn. ,,Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowościach: Gowarzewo, Tulce, Szewce i Komorniki, gm. Kleszczewo” w ramach projektu Kompleksowy rozwój Gospodarki wodno-ściekowej na terenie gminy Kleszczewo. Zamówienie publiczne objęte niniejszym postępowaniem, realizowane będzie w warunkach dofinansowania w ramach programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027, pt. „Kompleksowy rozwój Gospodarki wodno-ściekowej na terenie gminy Kleszczewo”, w ramach: Priorytetu 02 „Fundusze europejskie dla zielonej Wielkopolski”, Działania 02.07 „Rozwój zrównoważonej gospodarki wodno – ściekowej”. 2. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w Opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik nr 1c do SWZ, dokumentacji projektowej, która stanowi załącznik nr 1 do SWZ oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowiącej załącznik nr 1a do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia określone zostały we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. 3. Przedmiary robót (stanowiący załącznik nr 1b do SWZ) nie stanowią podstawy do określenia przedmiotu zamówienia, a stanowią jedynie materiał pomocniczy przy kalkulowaniu ceny ryczałtowej za wykonanie przedmiotu zamówienia. Zakres prac objętych SWZ: 1. Wykonanie robót budowlano – montażowych wg dokumentacji projektowej dla zakresu określonego w pkt. 1.0., 2. Przedmiot zamówienia dla branży: sanitarnej, elektrycznej oraz drogowej, 3. Roboty pomiarowe i geodezyjne, 4. Dostawa i montaż nowych materiałów i urządzeń, przed wbudowaniem Wykonawca będzie zobowiązany do uzyskania akceptacji wniosku materiałowego przez Zamawiającego i Inspektora Nadzoru. 5. Wykonanie projektu tymczasowej organizacji ruchu na czas budowy wraz z wszystkimi uzgodnieniami, 6. Wykonanie pełnego uzbrojenia sieci objętych postępowaniem zgodnie z dokumentacją projektową, 7. Organizacja zaplecza budowy wraz z placem na składowanie materiałów i tymczasowym WC, 8. Roboty ziemne i utylizacja ziemi z wykopu, 9. Wykonanie oznakowania wbudowanej armatury (tabliczki na słupkach), 10. Zagospodarowanie terenu po wykopach: uporządkowanie, zahumusowanie, zasianie trawy, 11. Odtworzenie uszkodzonych nawierzchni, przywrócenie nawierzchni do stanu pierwotnego, 12. Wykonanie próby ciśnienia na rurociągu tłocznym kanalizacji sanitarnej, 13. Wykonanie prób szczelności na rurociągu grawitacyjnym kanalizacji sanitarnej, 14. Wykonanie badań zagęszczenia gruntów po zrealizowanych wykopach, 15. Wykonanie kamerowania wszystkich kanałów grawitacyjnych, 16. Uzyskanie odbiorów pasów drogowych i innych terenów od właścicieli nieruchomości, 17. Likwidacja kolizji z istniejącym uzbrojeniem. W przypadku kolizji z istniejącym drenażem, należy zgłosić i uzgodnić sposób naprawy z Gminną Spółką Wodną w Kleszczewie. Udokumentować miejsce usunięcia kolizji i sposób naprawy. 18. Odwodnienie wykopów w czasie prowadzonych robót wraz z odprowadzaniem wód z wykopów. 19. Oznakowanie i zabezpieczenie terenu budowy, Kierownik budowy zobowiązany będzie do sporządzenia planu BIOZ. 20. Zapewnienie odpowiedniego materiału, sprzętu i kwalifikowanej obsługi do realizacji zadania. 21. Utylizacja odpadów, utrzymywanie porządku na budowie. 22. Wpięcie monitoringu pracy i sterowania wszystkich przepompowniami, studni podrzutowych i lokalnych punktów tłoczenia do istniejącego systemu monitoringu i powiadomień na SMS w Zakładzie Komunalnym w Kleszczewie Sp. z o.o. 23. Wykonanie dokumentacji powykonawczej: 2 egz. w formie papierowej, 2 egz. wersja elektroniczna na płycie CD lub innym nośniku elektronicznym, 24. Wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej. 25. Zapewnienie mieszkańcom dojścia do posesji w trakcie wykonywania prac. 26. Złożenie wniosku do PINB i uzyskanie zaświadczenia o zakończeniu budowy
Interne Kennung: ZP.271.1.2025
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung
5. Los
Los: LOT-0001