See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oświetlenia scenicznego
Beschreibung: Zamawiający zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp dopuszcza składanie ofert częściowych zgodnie z podziałem zamówienia na 5 części, jak poniżej: Część 1 – „Dostawa 8 sztuk lamp typu ruchoma głowica profilowa bezwiatrakowa”; Część 2 - „Dostawa 4 sztuk lamp typu spot (followspot)”; Część 3 - „Dostawa 12 sztuk lamp typu ruchoma głowica profilowa”; Część 4 - „Dostawa 25 sztuk lamp typu profil”; Część 5 - „Dostawa 2 sztuk lamp typu Wash”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis rzeczowo-ilościowy, parametrów technicznych i wymogów użytkowych został opisany w Załączniku Nr 1 do SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia)
Interne Kennung: CK-03/200-06/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31527260 Beleuchtungssysteme, 31527000 Spotlights
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – „Dostawa 8 sztuk lamp typu ruchoma głowica profilowa bezwiatrakowa”
Beschreibung: 8 sztuk - lampa typu ruchoma głowica profilowa bez wiatrakowa Wymagania techniczne Źródło światła: Białe źródło LED co najmniej 580 W Strumień świetlny na wyjściu: min. 12 500 lumenów. Regulowany zakres kąta świecenia minimum 6.0˚- co najmniej 57˚ Temperatura barwowa min 5800K System optyczny wielosoczewkowy Zakres Pan / Tilt – co najmniej 540° / 260° Oddawanie barw (CRI): co najmniej 92 Czas pracy LED: min. 30000h System mieszania kolorów CMY oraz liniowo kontrolowane CTO System noży profilowych zmotoryzowanych z funkcją obrotu całego systemu min 60˚ stopni Dimmer: elektroniczny 16-bit Zoom: zmotoryzowany Przesłona irys: zmotoryzowana min. 15 listkowa Shutter/strobo: elektroniczny Focus: zmotoryzowany Filtr frost: zmotoryzowany Minimum jedna tarcza z 7 indeksowanymi, rotacyjnymi, wymiennymi gobo + druga tarcza z minimum 7 stałymi, bądź rotacyjnymi gobo + otwarte Minimum jeden pryzmat - min. 5 płaszczyznowy, zmotoryzowany, rotacyjny Tarcza kolorów 6 + otwarte Tarcza animacji z możliwością obrotu w obu kierunkach z regulacją prędkości Chłodzenie konwekcyjne, bez wiatrakowe - pasywne Złącza - 5-pin XLR (IN/OUT) PowerCon in-out, port USB, złącze net RJ 45 Kolorowy graficzny wyświetlacz LCD z funkcją obracania, zasilany bateryjnie Maksymalny pobór mocy 940W Zasilanie: 230 V AC ±10%, 50/60 Hz Waga urządzenia maksymalnie do 41,5 kg Akcesoria: kabel zasilający, linka zabezpieczająca i uchwyty Omega + aluminiowe uchwyty montażowe (atestowane) na rurę 50 Wymagania użytkowe Urządzenie musi być przystosowane do pracy w środowisku teatralnym i studyjnym. Oferowane urządzenie musi być produktem seryjnym, znajdującym się w regularnej ofercie producenta, posiadającym publicznie dostępne materiały techniczne oraz dokumentację potwierdzającą dopuszczenie do obrotu na rynku UE. Urządzenie musi posiadać możliwość integracji z siecią sterowania DMX/RDM/Art-Net/sACN Możliwość wbudowania odbiornika radiowego Wymagana dokumentacja i certyfikaty Karta techniczna producenta Deklarację zgodności UE Instrukcja obsługi i montażu w języku polskim (manual). Opcjonalnie pliki CAD do planowania instalacji. Warunki gwarancji Minimum 24 miesiące gwarancji na całe urządzenie Minimum 60 miesięcy na źródło światła lub 30000 godzin (w zależności od tego, które z tych zdarzeń nastąpi wcześniej) Możliwość serwisu w kraju zamawiającego lub poprzez autoryzowany serwis Skrzynia transportowa - dedykowana do lampy - tylko 2 sztuki 4 koła w tym 2 kółka skrętne z blokadami (hamulcem) wgłębienia na pokrywie umożliwiające bezpieczne ustawianie jednego casa na drugim po dwa uchwyty na dwóch przeciwległych ścianach na pozostałych ścianach grawer z logiem Opery Krakowskiej i modelem lampy pianka techniczna amortyzująca, dopasowana do kształtu lampy Wykonawca udzieli gwarancji na oferowany w ramach Części 1 przedmiot zamówienia zgodnie z warunkami określonymi w ofercie, z zastrzeżeniem, że okres gwarancji nie może być krótszy niż minimalny wymagany przez Zamawiającego. Minimalny wymagany okres gwarancji wynosi: a) 24 miesiące – na całe urządzenie, b) 60 miesięcy na źródło światła lub 30 000 godzin pracy źródła światła – w zależności od tego, które z tych zdarzeń nastąpi wcześniej. Okres gwarancji rozpoczyna swój bieg od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego bez zastrzeżeń. Udzielona gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień Zamawiającego wynikających z przepisów o rękojmi za wady.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31527260 Beleuchtungssysteme, 31527260 Beleuchtungssysteme
Menge: 8 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - „Dostawa 4 sztuk lamp typu spot (followspot)”
Beschreibung: 4 sztuki - lampa typu spot (followspot) Wymagania techniczne Źródło światła: Białe źródło LED co najmniej 700 W. Strumień świetlny na wyjściu: min. 25 000 lumenów. Zakres zoomu / kąt wiązki: minimum 7°– co najmniej 14,5° Oddawanie barw (CRI): co najmniej 90. Temperatura barwowa: co najmniej 5600 K (biała zimna). Dimmer: elektroniczny - lokalny i przez DMX Shutter/strobo: elektroniczny Przysłona (irys): motorowa, w pełni zamykana, z presetami. Opcje optyki: możliwość zastosowania gobos, filtrów frost i 6 kolorów. Czas pracy LED: min. 30 000 godzin. Zasilanie: 230 V AC ±10%, 50/60 Hz. Chłodzenie: ciche, (silent fan / pasywne). Akcesoria: statyw lub uchwyt followspot, kabel zasilający Dedykowany filtr korekcyjny ½ CTO Rosco #3408 z uchwytem Wymagania użytkowe Followspot musi umożliwiać płynną regulację jasności i koloru bez migotania. Urządzenie musi być przystosowane do pracy w środowisku teatralnym, studyjnym. Oferowane urządzenie musi być produktem seryjnym, znajdującym się w regularnej ofercie producenta, posiadającym publicznie dostępne materiały techniczne oraz dokumentację potwierdzającą dopuszczenie do obrotu na rynku UE. Obsługa manualna powinna być ergonomiczna, z łatwym dostępem do sterowania przysłoną, zoomem i fokusowaniem. Urządzenie musi posiadać możliwość integracji z siecią sterowania DMX 512/RDM/Art-Net/sACN. Złacza:5-pin XLR ( IN/OUT ) Maksymalna waga 40,0 kg Wymagana dokumentacja i certyfikaty Karta techniczna producenta Deklarację zgodności UE Instrukcja obsługi i montażu w języku polskim (manual). Opcjonalnie pliki CAD do planowania instalacji. Warunki gwarancji Minimum 36 miesięcy gwarancji. Możliwość serwisu w kraju zamawiającego lub poprzez autoryzowany serwis Skrzynia transportowa - dedykowana do lampy - tylko 1 sztuka 4 koła w tym 2 kółka skrętne z blokadami (hamulcem) wgłębienia na pokrywie umożliwiające bezpieczne ustawianie jednego casa na drugim po dwa uchwyty na dwóch przeciwległych ścianach na pozostałych ścianach grawer z logiem Opery Krakowskiej i modelem lampy pianka techniczna amortyzująca, dopasowana do kształtu lampy
Interne Kennung: Część 2
Menge: 4 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - „Dostawa 12 sztuk lamp typu ruchoma głowica profilowa”
Beschreibung: 12 sztuk - lampa typu ruchoma głowica profilowa Wymagania techniczne Źródło światła: Białe źródło LED co najmniej 300W Strumień świetlny na wyjściu: min. 19 000 lumenów. Regulowany zakres kąta świecenia minimum 6˚- co najmniej 52˚ Temperatura barwowa min 5800K Zakres Pan / Tilt – co najmniej 540° / 259° Oddawanie barw (CRI): co najmniej, bądź wyższe>70 Czas pracy LED: min. 40000h System 4 noży profilowych zmotoryzowanych z funkcją obrotu całego systemu min 90˚ stopni Dimmer: elektroniczny 16-bit Zoom: zmotoryzowany Przesłona irys zmotoryzowana Shutter/strobo: elektroniczny regulowany w zakresie 1-25 Hz Focus: zmotoryzowany Iris: zmotoryzowany Filtr frost liniowy Tarcza z minimum 7 indeksowanymi, rotacyjnymi, wymiennymi gobo, druga tarcza z minimum 8 stałymi bądź obrotowymi gobo Tarcza kolorów 7 + otwarte Koło animacji: rotowane w dwóch kierunkach z regulacją prędkości Dwa pryzmaty obrotowe, jeden pięciokrotny okrągły, drugi poczwórny liniowy Minimum dwa tryby pracy wentylatora, w tym tryb cichy Złącza - 5-pin XLR (IN/OUT) PowerCon in-out, Art-Net in out Kolorowy graficzny wyświetlacz LCD z funkcją obracania, zasilany bateryjnie Maksymalny pobór mocy 670W Zasilanie: 230 V AC ±10%, 50/60 Hz. Waga urządzenia maksymalnie do 29 kg Akcesoria: kabel zasilający, linka zabezpieczająca, uchwyty omega i aluminiowe uchwyty montażowe na rurę 50 (atestowane) Wymagania użytkowe Urządzenie musi być przystosowane do pracy w środowisku teatralnym, studyjnym. Oferowane urządzenie musi być produktem seryjnym, znajdującym się w regularnej ofercie producenta, posiadającym publicznie dostępne materiały techniczne oraz dokumentację potwierdzającą dopuszczenie do obrotu na rynku UE. Urządzenie musi posiadać możliwość integracji z siecią sterowania DMX 512/RDM/Artnet/sACN Możliwość wbudowania odbiornika radiowego Wymagana dokumentacja i certyfikaty Karta techniczna producenta Deklarację zgodności UE Instrukcja obsługi i montażu w języku polskim (manual). Opcjonalnie pliki CAD do planowania instalacji. Warunki gwarancji Minimum 24 miesiące gwarancji na całe urządzenie Minimum 60 miesięcy na źródło światła lub 40000 godzin (w zależności od tego, które z tych zdarzeń nastąpi wcześniej) Możliwość serwisu w kraju zamawiającego lub poprzez autoryzowany serwis Skrzynia transportowa - dedykowana do lampy - tylko 2 sztuki 4 koła w tym 2 kółka skrętne z blokadami (hamulcem) wgłębienia na pokrywie umożliwiające bezpieczne ustawianie jednego casa na drugim po dwa uchwyty na dwóch przeciwległych ścianach na pozostałych ścianach grawer z logiem Opery Krakowskiej i modelem lampy pianka techniczna amortyzująca, dopasowana do kształtu lampy.
Interne Kennung: Część 3
Menge: 12 Stück
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - „Dostawa 25 sztuk lamp typu profil”
Beschreibung: 25 sztuk - lampa typu profil Wymagania techniczne Źródło światła LED co najmniej sześciokolorowe: co najmniej 300 W. Minimalna moc generowanego strumienia świetlnego 5800 lm dla kąta 26 przy zastosowaniu standardowej optyki. Dostępne dedykowane obiektywy zmiennoogniskowe:15°– 30° i 25°– 50°, oraz stałoogniskowe o kącie - 5,10,14,19,26,36,50,70,90 - tego samego producenta Oddawanie barw (CRI): > 93. Oddawanie barw (TLCI): > 94 Temperatura barwowa światła białego regulowana w zakresie minimum 2000-8000K częstotliwość odświeżania regulowana w zakresie min. 5000-20000 Hz korekcja +/- green system kontroli kolorów: CCT, RGB, emulacja źródła Tungsten Dimmer: liniowy. Zoptymalizowane krzywe ściemniania zapewniające płynne ściemnianie podczas dłuższych przejść. Opcje optyki: możliwość zastosowania gobos, filtrów frost Czas pracy LED: min. 50 000 godzin. Zasilanie: 230 V AC ±10%, 50/60 Hz. Chłodzenie: możliwość kontrolowania wydajności pracy wentylatora Akcesoria: kabel zasilający Możliwość wbudowania odbiornika CRMX waga maksymalna 9 kg Akcesoria dodatkowe 19 sztuk - obiektyw zmiennoogniskowy: minimum 15°– co najmniej 30° 6 sztuk - obiektyw zmiennoogniskowy: minimum 25°– co najmniej 50° 25 sztuk - irys 19 sztuk - ramka do gobo 6 sztuk - ramka do gobo szklanego 6 sztuk - moduł gobo obrotowego Wymagania użytkowe Urządzenie musi być przystosowane do pracy w środowisku teatralnym, studyjnym. Oferowane urządzenie musi być produktem seryjnym, znajdującym się w regularnej ofercie producenta, posiadającym publicznie dostępne materiały techniczne oraz dokumentację potwierdzającą dopuszczenie do obrotu na rynku UE. Obsługa manualna powinna być ergonomiczna, z łatwym dostępem do sterowania przysłoną, zoomem i fokusowaniem. Urządzenie musi posiadać możliwość integracji z siecią sterowania DMX 512 / RDM - sterowanie oparte na protokołach DMX512 i RDM lub ręczne - za pomocą umieszczonych na urządzeniu podświetlanych na kolorowo (RGB) potencjometrów i kolorowego wyświetlacza Wymagana dokumentacja i certyfikaty Karta techniczna producenta Deklarację zgodności UE Instrukcja obsługi i montażu w języku polskim (manual). Opcjonalnie pliki CAD do planowania instalacji. Warunki gwarancji Minimum 24 miesiące gwarancji. Możliwość serwisu w kraju zamawiającego lub poprzez autoryzowany serwis.
Interne Kennung: Część 4
Menge: 25 Stück
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - „Dostawa 2 sztuk lamp typu Wash”
Beschreibung: 2 sztuki - lampa typu Wash Wymagania techniczne Źródło światła: Białe źródło LED co najmniej 850W Strumień świetlny na wyjściu: min. 40 000 lumenów. Regulowany zakres kąta świecenia minimum 13˚- co najmniej 57˚ Temperatura barwowa min 6500K System optyczny wielosoczewkowy Zakres Pan / Tilt –co najmniej 540° / 280° Oddawanie barw (CRI): co najmniej 70 Czas pracy LED: min. 20000h System noży profilowych zmotoryzowanych z funkcją obrotu całego systemu min 90˚ stopni System mieszania kolorów CMY oraz liniowo kontrolowane CTO Dimmer: elektroniczny 16-bit Zoom: zmotoryzowany Przesłona irys zmotoryzowana, minimum 15 listków Shutter/strobo: elektroniczny Focus: zmotoryzowany Filtr frost zmotoryzowany Minimum jedna tarcza gobo z 6 wymiennymi gobo Tarcza kolorów minimum 7 + otwarte Minimum dwa tryby pracy wentylatora, w tym tryb cichy Złącza - 5-pin XLR (IN/OUT) PowerCon in/out, Art-Net in/out, RJ45 Kolorowy graficzny wyświetlacz LCD z funkcją obracania Maksymalny pobór mocy 1500W Zasilanie: 230 V AC ±10%, 50/60 Hz. Waga urządzenia maksymalnie do 40kg Akcesoria: kabel zasilający, linka zabezpieczająca, uchwyty omega i aluminiowe uchwyty montażowe na rurę 50 (atestowane) Wymagania użytkowe Urządzenie musi być przystosowane do pracy w środowisku teatralnym, studyjnym. Oferowane urządzenie musi być produktem seryjnym, znajdującym się w regularnej ofercie producenta, posiadającym publicznie dostępne materiały techniczne oraz dokumentację potwierdzającą dopuszczenie do obrotu na rynku UE. Urządzenie musi posiadać możliwość integracji z siecią sterowania DMX 512/RDM/Artnet/sACN Możliwość wbudowania odbiornika radiowego Wymagana dokumentacja i certyfikaty Karta techniczna producenta Deklarację zgodności UE Instrukcja obsługi i montażu w języku polskim (manual). Opcjonalnie pliki CAD do planowania instalacji. Warunki gwarancji Minimum 24 miesiące gwarancji na całe urządzenie Minimum 60 miesięcy na źródło światła lub 40000 godzin (w zależności od tego, które z tych zdarzeń nastąpi wcześniej) Możliwość serwisu w kraju zamawiającego lub poprzez autoryzowany serwis Skrzynia transportowa - dedykowana do lampy - tylko 1 sztuka 4 koła w tym 2 kółka skrętne z blokadami (hamulcem) wgłębienia na pokrywie umożliwiające bezpieczne ustawianie jednego casa na drugim po dwa uchwyty na dwóch przeciwległych ścianach na pozostałych ścianach grawer z logiem Opery Krakowskiej i modelem lampy pianka techniczna amortyzująca, dopasowana do kształtu lampy
Interne Kennung: Część 5
Menge: 2 Stück