2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT Migratie, Dienstverlening en Netwerk
Beschreibung: Stichting Voortgezet Onderwijs Oosterschelderegio wil één of twee leverancier(s) contracteren om te voorzien in haar behoefte voor het harmoniseren, migreren en beheren van één (1) centrale ICT omgeving en het beheren en optimaliseren van haar netwerkomgeving. Hiervoor start VOOR een Europese openbare aanbesteding. De geraamde waarde van de opdracht binnen perceel A bedraagt € 280.000,- excl. BTW per jaar, exclusief eenmalige migratiekosten. De totale geraamde waarde van de opdracht binnen perceel A bedraagt € 1.600.000,- excl. BTW over de initiële looptijd van vijf (5) jaar en € 3.000.000,- excl. BTW over de gehele looptijd van tien (10) jaar. De geraamde waarde van de opdracht binnen perceel B bedraagt € 56.000,- excl. BTW per jaar, exclusief eenmalige implementatie-, en vervangingskosten. De totale geraamde waarde van de opdracht binnen perceel B bedraagt € 840.000,- excl. BTW over de initiële looptijd van vijf (5) jaar en € 1.120.000,- excl. BTW over de gehele looptijd van tien (10) jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72600000 Computerunterstützung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel A: ICT-Migratie -en Dienstverlening
Beschreibung: De opdracht heeft betrekking op de harmonisatie en migratie van de ICT-omgevingen van Pontes en Ostrea naar één gezamenlijke, toekomstbestendige, nieuwe ICT-omgeving. Opdrachtnemer dient een locatie-onafhankelijke, toekomstbestendige werkplek in te richten voor de medewerkers van VOOR. De werkplek moet laagdrempelig en intuïtief in gebruik zijn voor onderwijsmedewerkers, ook met mindere ICT-affiniteit. Opdrachtnemer is binnen de migratie verantwoordelijk voor de begeleiding en uitvoering van de migratieopgave, en de uitvoer van het beheer, onderhoud en support op de nieuwe ICT-omgeving. Hierbij heeft opdrachtnemer een coördinerende rol naar VOOR, de opdrachtnemer op het netwerkperceel en de latende ICT- en netwerkdienstverleners (SPOC). De geraamde waarde van de opdracht binnen perceel A bedraagt € 280.000,- excl. BTW per jaar, exclusief eenmalige migratiekosten. De totale geraamde waarde van de opdracht binnen perceel A bedraagt € 1.600.000,- excl. BTW over de initiële looptijd van vijf (5) jaar en € 3.000.000,- excl. BTW over de gehele looptijd van tien (10) jaar.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Binnen beide percelen is sprake van optioneel af te nemen diensten en een herzieningsclausule. Meer informatie is opgenomen in de aanbestedingsdocumenten.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel B: Netwerk
Beschreibung: De opdracht heeft betrekking op het implementeren van één gestandaardiseerde, toekomstbestendige, centraal beheerde netwerkomgeving. De implementatie en beheercentralisatie van de nieuwe netwerkomgeving dient parallel te lopen aan de ICT-migratie. De geraamde waarde van de opdracht binnen perceel B bedraagt € 56.000,- excl. BTW per jaar, exclusief eenmalige implementatie-, en vervangingskosten. De totale geraamde waarde van de opdracht binnen perceel B bedraagt € 840.000,- excl. BTW over de initiële looptijd van vijf (5) jaar en € 1.120.000,- excl. BTW over de gehele looptijd van tien (10) jaar.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 72700000 Computernetze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72710000 Lokalnetz