See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Koszenie traw i chwastów z poboczy wraz ze skarpami oraz zbierania śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez ZDW w Bydgoszczy z podziałem na 10 części, na lata 2026 – 2027
Beschreibung: I. Opis przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Koszenie traw i chwastów z poboczy wraz ze skarpami oraz zbierania śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez ZDW w Bydgoszczy z podziałem na 10 części, na lata 2026 – 2027 CPV 77 31 20 00 - 0 Usługi usuwania chwastów CPV 90 51 13 00 - 5 Usługi zbierania śmieci CPV 98 39 00 00 - 3 Inne usługi Zamówienie zostało podzielone na następujące części: 1) Część zamówienia nr 1 - dotyczy RDW Inowrocław; 2) Część zamówienia nr 2 - dotyczy RDW Toruń; 3) Część zamówienia nr 3 - dotyczy RDW Toruń; 4) Część zamówienia nr 4 - dotyczy RDW Tuchola; 5) Część zamówienia nr 5 - dotyczy RDW Tuchola; 6) Część zamówienia nr 6 - dotyczy RDW Wąbrzeźno; 7) Część zamówienia nr 7 - dotyczy RDW Wąbrzeźno; 8) Część zamówienia nr 8 - dotyczy RDW Włocławek; 9) Część zamówienia nr 9 - dotyczy RDW Włocławek; 10) Część zamówienia nr 10 - dotyczy RDW Żołędowo. 2. Dodatkowy / Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz Zakres i zasady wykonywania usług określają: Wzór umowy z zał. (Załącznik nr 3 do SWZ) wraz z Opisem Przedmiotu Zamówienia (Załącznik nr 1 do Wzoru umowy), STWiORB (Załącznik nr 7 do SWZ) oraz Kosztorysy ofertowe (Załącznik nr 5.1 - 5.10 do SWZ). 3. Przewidywane ilości prac określone w załączniku nr 5.1 - 5.10 do SWZ są ilościami szacunkowymi, przyjętymi przez Zamawiającego wyłącznie w celu obliczenia przez Wykonawcę ceny oferty i wskazania przewidywanych, orientacyjnych potrzeb w zakresie przedmiotu zamówienia. Rzeczywista ilość zlecanych usług będzie wynikała z faktycznych potrzeb Zamawiającego, przy czym maksymalna wartość zamówienia (umowy) nie przekroczy kwoty, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotu zamówienia i do tej kwoty będzie realizowany przedmiot zamówienia (nie dotyczy opcji) tj.: 1) Część zamówienia nr 1 - 3 011 907,84 zł brutto; 2) Część zamówienia nr 2 - 2 044 449,06 zł brutto; 3) Część zamówienia nr 3 - 2 364 430,90 zł brutto; 4) Część zamówienia nr 4 - 1 988 069,66 zł brutto; 5) Część zamówienia nr 5 - 1 868 622,04 zł brutto; 6) Część zamówienia nr 6 - 2 167 480,12 zł brutto; 7) Część zamówienia nr 7 - 1 736 837,68 zł brutto; 8) Część zamówienia nr 8 - 5 080 212,64 zł brutto; 9) Część zamówienia nr 9 - 3 898 253,10 zł brutto; 10) Część zamówienia nr 10 - 1 526 684,34 zł brutto. Pozostałe informacje: Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. W przypadku, gdy złożone przez Wykonawcę dokumenty, oświadczenia dotyczące warunków udziału w postępowaniu zawierają dane/informacje w innych walutach niż złoty polski Zamawiający, jako kurs przeliczeniowy waluty przyjmie kurs NBP z dnia publikacji przedmiotowego postępowania. Jeśli w dniu publikacji postępowania nie będzie publikowany średni kurs walut przez NBP, Zamawiający przyjmie kurs przeliczeniowy z ostatniej opublikowanej tabeli kursów NBP przed dniem publikacji ogłoszenia o zamówieniu. Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania, jeżeli środku publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511300 Müllsammlung, 98390000 Andere Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Koszenie traw i chwastów z poboczy wraz ze skarpami oraz zbierania śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez ZDW w Bydgoszczy z podziałem na 10 części, na lata 2026 – 2027 - Część zamówienia nr 1 - dotyczy RDW Inowrocław
Beschreibung: I. Opis przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Koszenie traw i chwastów z poboczy wraz ze skarpami oraz zbierania śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez ZDW w Bydgoszczy z podziałem na 10 części, na lata 2026 – 2027. CPV 77 31 20 00 - 0 Usługi usuwania chwastów CPV 90 51 13 00 - 5 Usługi zbierania śmieci CPV 98 39 00 00 - 3 Inne usługi Zamówienie zostało podzielone na następujące części: Część zamówienia nr 1 - dotyczy RDW Inowrocław. 2. Dodatkowy / Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz Zakres i zasady wykonywania usług określają: Wzór umowy z zał. (Załącznik nr 3 do SWZ) wraz z Opisem Przedmiotu Zamówienia (Załącznik nr 1 do Wzoru umowy), STWiORB (Załącznik nr 7 do SWZ) oraz Kosztorysy ofertowe (Załącznik nr 5.1 - 5.10 do SWZ). 3. Przewidywane ilości prac określone w załączniku nr 5.1 - 5.10 do SWZ są ilościami szacunkowymi, przyjętymi przez Zamawiającego wyłącznie w celu obliczenia przez Wykonawcę ceny oferty i wskazania przewidywanych, orientacyjnych potrzeb w zakresie przedmiotu zamówienia. Rzeczywista ilość zlecanych usług będzie wynikała z faktycznych potrzeb Zamawiającego, przy czym maksymalna wartość zamówienia (umowy) nie przekroczy kwoty, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotu zamówienia i do tej kwoty będzie realizowany przedmiot zamówienia (nie dotyczy opcji) tj.: Część zamówienia nr 1 - 3 011 907,84 zł brutto.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp, na wskazanych poniżej zasadach: 1) prawo opcji na realizację usług będzie polegać na zwiększeniu wartości wynagrodzenia, o której mowa w § 3 ust. 1 maksymalnie o kwotę: - dla części nr 1 – 1 000 000,00 zł netto w przypadku przeznaczenia przez Zamawiającego dodatkowych środków finansowych na realizację przedmiotu umowy, 2) Zamawiający wymaga zawarcia aneksu w formie pisemnej do niniejszej umowy w celu uruchomienia prawa opcji. Odmowa podpisania aneksu przez Wykonawcę nie zwalnia go z obowiązku realizacji przedmiotu umowy w ramach opcji, 3) opcja może zostać zrealizowana w trakcie trwania umowy i być uruchamiana wielokrotnie w zależności od wysokości zabezpieczonych środków.
Los: LOT-0002
Titel: Koszenie traw i chwastów z poboczy wraz ze skarpami oraz zbierania śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez ZDW w Bydgoszczy z podziałem na 10 części, na lata 2026 – 2027 - Część zamówienia nr 2 - dotyczy RDW Toruń
Beschreibung: I. Opis przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Koszenie traw i chwastów z poboczy wraz ze skarpami oraz zbierania śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez ZDW w Bydgoszczy z podziałem na 10 części, na lata 2026 – 2027. CPV 77 31 20 00 - 0 Usługi usuwania chwastów CPV 90 51 13 00 - 5 Usługi zbierania śmieci CPV 98 39 00 00 - 3 Inne usługi Zamówienie zostało podzielone na następujące części: Część zamówienia nr 2 - dotyczy RDW Toruń. 2. Dodatkowy / Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz Zakres i zasady wykonywania usług określają: Wzór umowy z zał. (Załącznik nr 3 do SWZ) wraz z Opisem Przedmiotu Zamówienia (Załącznik nr 1 do Wzoru umowy), STWiORB (Załącznik nr 7 do SWZ) oraz Kosztorysy ofertowe (Załącznik nr 5.1 - 5.10 do SWZ). 3. Przewidywane ilości prac określone w załączniku nr 5.1 - 5.10 do SWZ są ilościami szacunkowymi, przyjętymi przez Zamawiającego wyłącznie w celu obliczenia przez Wykonawcę ceny oferty i wskazania przewidywanych, orientacyjnych potrzeb w zakresie przedmiotu zamówienia. Rzeczywista ilość zlecanych usług będzie wynikała z faktycznych potrzeb Zamawiającego, przy czym maksymalna wartość zamówienia (umowy) nie przekroczy kwoty, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotu zamówienia i do tej kwoty będzie realizowany przedmiot zamówienia (nie dotyczy opcji) tj.: Część zamówienia nr 2 - 2 044 449,06 zł brutto.
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp, na wskazanych poniżej zasadach: 1) prawo opcji na realizację usług będzie polegać na zwiększeniu wartości wynagrodzenia, o której mowa w § 3 ust. 1 maksymalnie o kwotę: - dla części nr 2 – 500 000,00 zł netto w przypadku przeznaczenia przez Zamawiającego dodatkowych środków finansowych na realizację przedmiotu umowy, 2) Zamawiający wymaga zawarcia aneksu w formie pisemnej do niniejszej umowy w celu uruchomienia prawa opcji. Odmowa podpisania aneksu przez Wykonawcę nie zwalnia go z obowiązku realizacji przedmiotu umowy w ramach opcji, 3) opcja może zostać zrealizowana w trakcie trwania umowy i być uruchamiana wielokrotnie w zależności od wysokości zabezpieczonych środków.
Los: LOT-0003
Titel: Koszenie traw i chwastów z poboczy wraz ze skarpami oraz zbierania śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez ZDW w Bydgoszczy z podziałem na 10 części, na lata 2026 – 2027 - Część zamówienia nr 3 - dotyczy RDW Toruń
Beschreibung: I. Opis przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Koszenie traw i chwastów z poboczy wraz ze skarpami oraz zbierania śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez ZDW w Bydgoszczy z podziałem na 10 części, na lata 2026 – 2027. CPV 77 31 20 00 - 0 Usługi usuwania chwastów CPV 90 51 13 00 - 5 Usługi zbierania śmieci CPV 98 39 00 00 - 3 Inne usługi Zamówienie zostało podzielone na następujące części: Część zamówienia nr 3 - dotyczy RDW Toruń. 2. Dodatkowy / Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz Zakres i zasady wykonywania usług określają: Wzór umowy z zał. (Załącznik nr 3 do SWZ) wraz z Opisem Przedmiotu Zamówienia (Załącznik nr 1 do Wzoru umowy), STWiORB (Załącznik nr 7 do SWZ) oraz Kosztorysy ofertowe (Załącznik nr 5.1 - 5.10 do SWZ). 3. Przewidywane ilości prac określone w załączniku nr 5.1 - 5.10 do SWZ są ilościami szacunkowymi, przyjętymi przez Zamawiającego wyłącznie w celu obliczenia przez Wykonawcę ceny oferty i wskazania przewidywanych, orientacyjnych potrzeb w zakresie przedmiotu zamówienia. Rzeczywista ilość zlecanych usług będzie wynikała z faktycznych potrzeb Zamawiającego, przy czym maksymalna wartość zamówienia (umowy) nie przekroczy kwoty, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotu zamówienia i do tej kwoty będzie realizowany przedmiot zamówienia (nie dotyczy opcji) tj.: Część zamówienia nr 3 - 2 364 430,90 zł brutto.
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp, na wskazanych poniżej zasadach: 1) prawo opcji na realizację usług będzie polegać na zwiększeniu wartości wynagrodzenia, o której mowa w § 3 ust. 1 maksymalnie o kwotę: - dla części nr 3 – 500 000,00 zł netto w przypadku przeznaczenia przez Zamawiającego dodatkowych środków finansowych na realizację przedmiotu umowy, 2) Zamawiający wymaga zawarcia aneksu w formie pisemnej do niniejszej umowy w celu uruchomienia prawa opcji. Odmowa podpisania aneksu przez Wykonawcę nie zwalnia go z obowiązku realizacji przedmiotu umowy w ramach opcji, 3) opcja może zostać zrealizowana w trakcie trwania umowy i być uruchamiana wielokrotnie w zależności od wysokości zabezpieczonych środków.
Los: LOT-0004
Titel: Koszenie traw i chwastów z poboczy wraz ze skarpami oraz zbierania śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez ZDW w Bydgoszczy z podziałem na 10 części, na lata 2026 – 2027 - Część zamówienia nr 4 - dotyczy RDW Tuchola
Beschreibung: I. Opis przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Koszenie traw i chwastów z poboczy wraz ze skarpami oraz zbierania śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez ZDW w Bydgoszczy z podziałem na 10 części, na lata 2026 – 2027. CPV 77 31 20 00 - 0 Usługi usuwania chwastów CPV 90 51 13 00 - 5 Usługi zbierania śmieci CPV 98 39 00 00 - 3 Inne usługi Zamówienie zostało podzielone na następujące części: Część zamówienia nr 4 - dotyczy RDW Tuchola; 2. Dodatkowy / Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz Zakres i zasady wykonywania usług określają: Wzór umowy z zał. (Załącznik nr 3 do SWZ) wraz z Opisem Przedmiotu Zamówienia (Załącznik nr 1 do Wzoru umowy), STWiORB (Załącznik nr 7 do SWZ) oraz Kosztorysy ofertowe (Załącznik nr 5.1 - 5.10 do SWZ). 3. Przewidywane ilości prac określone w załączniku nr 5.1 - 5.10 do SWZ są ilościami szacunkowymi, przyjętymi przez Zamawiającego wyłącznie w celu obliczenia przez Wykonawcę ceny oferty i wskazania przewidywanych, orientacyjnych potrzeb w zakresie przedmiotu zamówienia. Rzeczywista ilość zlecanych usług będzie wynikała z faktycznych potrzeb Zamawiającego, przy czym maksymalna wartość zamówienia (umowy) nie przekroczy kwoty, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotu zamówienia i do tej kwoty będzie realizowany przedmiot zamówienia (nie dotyczy opcji) tj.: Część zamówienia nr 4 - 1 988 069,66 zł brutto.
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp, na wskazanych poniżej zasadach: 1) prawo opcji na realizację usług będzie polegać na zwiększeniu wartości wynagrodzenia, o której mowa w § 3 ust. 1 maksymalnie o kwotę: - dla części nr 4 – 500 000,00 zł netto w przypadku przeznaczenia przez Zamawiającego dodatkowych środków finansowych na realizację przedmiotu umowy, 2) Zamawiający wymaga zawarcia aneksu w formie pisemnej do niniejszej umowy w celu uruchomienia prawa opcji. Odmowa podpisania aneksu przez Wykonawcę nie zwalnia go z obowiązku realizacji przedmiotu umowy w ramach opcji, 3) opcja może zostać zrealizowana w trakcie trwania umowy i być uruchamiana wielokrotnie w zależności od wysokości zabezpieczonych środków.
Los: LOT-0005
Titel: Koszenie traw i chwastów z poboczy wraz ze skarpami oraz zbierania śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez ZDW w Bydgoszczy z podziałem na 10 części, na lata 2026 – 2027 - Część zamówienia nr 5 - dotyczy RDW Tuchola
Beschreibung: I. Opis przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Koszenie traw i chwastów z poboczy wraz ze skarpami oraz zbierania śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez ZDW w Bydgoszczy z podziałem na 10 części, na lata 2026 – 2027. CPV 77 31 20 00 - 0 Usługi usuwania chwastów CPV 90 51 13 00 - 5 Usługi zbierania śmieci CPV 98 39 00 00 - 3 Inne usługi Zamówienie zostało podzielone na następujące części: Część zamówienia nr 5 - dotyczy RDW Tuchola. 2. Dodatkowy / Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz Zakres i zasady wykonywania usług określają: Wzór umowy z zał. (Załącznik nr 3 do SWZ) wraz z Opisem Przedmiotu Zamówienia (Załącznik nr 1 do Wzoru umowy), STWiORB (Załącznik nr 7 do SWZ) oraz Kosztorysy ofertowe (Załącznik nr 5.1 - 5.10 do SWZ). 3. Przewidywane ilości prac określone w załączniku nr 5.1 - 5.10 do SWZ są ilościami szacunkowymi, przyjętymi przez Zamawiającego wyłącznie w celu obliczenia przez Wykonawcę ceny oferty i wskazania przewidywanych, orientacyjnych potrzeb w zakresie przedmiotu zamówienia. Rzeczywista ilość zlecanych usług będzie wynikała z faktycznych potrzeb Zamawiającego, przy czym maksymalna wartość zamówienia (umowy) nie przekroczy kwoty, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotu zamówienia i do tej kwoty będzie realizowany przedmiot zamówienia (nie dotyczy opcji) tj.: Część zamówienia nr 5 - 1 868 622,04 zł brutto.
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp, na wskazanych poniżej zasadach: 1) prawo opcji na realizację usług będzie polegać na zwiększeniu wartości wynagrodzenia, o której mowa w § 3 ust. 1 maksymalnie o kwotę: - dla części nr 5 – 500 000,00 zł netto w przypadku przeznaczenia przez Zamawiającego dodatkowych środków finansowych na realizację przedmiotu umowy, 2) Zamawiający wymaga zawarcia aneksu w formie pisemnej do niniejszej umowy w celu uruchomienia prawa opcji. Odmowa podpisania aneksu przez Wykonawcę nie zwalnia go z obowiązku realizacji przedmiotu umowy w ramach opcji, 3) opcja może zostać zrealizowana w trakcie trwania umowy i być uruchamiana wielokrotnie w zależności od wysokości zabezpieczonych środków.
Los: LOT-0006
Titel: Koszenie traw i chwastów z poboczy wraz ze skarpami oraz zbierania śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez ZDW w Bydgoszczy z podziałem na 10 części, na lata 2026 – 2027 - Część zamówienia nr 6 - dotyczy RDW Wąbrzeźno
Beschreibung: I. Opis przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Koszenie traw i chwastów z poboczy wraz ze skarpami oraz zbierania śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez ZDW w Bydgoszczy z podziałem na 10 części, na lata 2026 – 2027. CPV 77 31 20 00 - 0 Usługi usuwania chwastów CPV 90 51 13 00 - 5 Usługi zbierania śmieci CPV 98 39 00 00 - 3 Inne usługi Zamówienie zostało podzielone na następujące części: Część zamówienia nr 6 - dotyczy RDW Wąbrzeźno. 2. Dodatkowy / Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz Zakres i zasady wykonywania usług określają: Wzór umowy z zał. (Załącznik nr 3 do SWZ) wraz z Opisem Przedmiotu Zamówienia (Załącznik nr 1 do Wzoru umowy), STWiORB (Załącznik nr 7 do SWZ) oraz Kosztorysy ofertowe (Załącznik nr 5.1 - 5.10 do SWZ). 3. Przewidywane ilości prac określone w załączniku nr 5.1 - 5.10 do SWZ są ilościami szacunkowymi, przyjętymi przez Zamawiającego wyłącznie w celu obliczenia przez Wykonawcę ceny oferty i wskazania przewidywanych, orientacyjnych potrzeb w zakresie przedmiotu zamówienia. Rzeczywista ilość zlecanych usług będzie wynikała z faktycznych potrzeb Zamawiającego, przy czym maksymalna wartość zamówienia (umowy) nie przekroczy kwoty, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotu zamówienia i do tej kwoty będzie realizowany przedmiot zamówienia (nie dotyczy opcji) tj.: Część zamówienia nr 6 - 2 167 480,12 zł brutto.
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp, na wskazanych poniżej zasadach: 1) prawo opcji na realizację usług będzie polegać na zwiększeniu wartości wynagrodzenia, o której mowa w § 3 ust. 1 maksymalnie o kwotę: - dla części nr 6 – 500 000,00 zł netto w przypadku przeznaczenia przez Zamawiającego dodatkowych środków finansowych na realizację przedmiotu umowy, 2) Zamawiający wymaga zawarcia aneksu w formie pisemnej do niniejszej umowy w celu uruchomienia prawa opcji. Odmowa podpisania aneksu przez Wykonawcę nie zwalnia go z obowiązku realizacji przedmiotu umowy w ramach opcji, 3) opcja może zostać zrealizowana w trakcie trwania umowy i być uruchamiana wielokrotnie w zależności od wysokości zabezpieczonych środków.
Los: LOT-0007
Titel: Koszenie traw i chwastów z poboczy wraz ze skarpami oraz zbierania śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez ZDW w Bydgoszczy z podziałem na 10 części, na lata 2026 – 2027 - Część zamówienia nr 7 - dotyczy RDW Wąbrzeźno
Beschreibung: I. Opis przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Koszenie traw i chwastów z poboczy wraz ze skarpami oraz zbierania śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez ZDW w Bydgoszczy z podziałem na 10 części, na lata 2026 – 2027. CPV 77 31 20 00 - 0 Usługi usuwania chwastów CPV 90 51 13 00 - 5 Usługi zbierania śmieci CPV 98 39 00 00 - 3 Inne usługi Zamówienie zostało podzielone na następujące części: Część zamówienia nr 7 - dotyczy RDW Wąbrzeźno. 2. Dodatkowy / Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz Zakres i zasady wykonywania usług określają: Wzór umowy z zał. (Załącznik nr 3 do SWZ) wraz z Opisem Przedmiotu Zamówienia (Załącznik nr 1 do Wzoru umowy), STWiORB (Załącznik nr 7 do SWZ) oraz Kosztorysy ofertowe (Załącznik nr 5.1 - 5.10 do SWZ). 3. Przewidywane ilości prac określone w załączniku nr 5.1 - 5.10 do SWZ są ilościami szacunkowymi, przyjętymi przez Zamawiającego wyłącznie w celu obliczenia przez Wykonawcę ceny oferty i wskazania przewidywanych, orientacyjnych potrzeb w zakresie przedmiotu zamówienia. Rzeczywista ilość zlecanych usług będzie wynikała z faktycznych potrzeb Zamawiającego, przy czym maksymalna wartość zamówienia (umowy) nie przekroczy kwoty, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotu zamówienia i do tej kwoty będzie realizowany przedmiot zamówienia (nie dotyczy opcji) tj.: Część zamówienia nr 7 - 1 736 837,68 zł brutto.
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp, na wskazanych poniżej zasadach: 1) prawo opcji na realizację usług będzie polegać na zwiększeniu wartości wynagrodzenia, o której mowa w § 3 ust. 1 maksymalnie o kwotę: - dla części nr 7 – 500 000,00 zł netto w przypadku przeznaczenia przez Zamawiającego dodatkowych środków finansowych na realizację przedmiotu umowy, 2) Zamawiający wymaga zawarcia aneksu w formie pisemnej do niniejszej umowy w celu uruchomienia prawa opcji. Odmowa podpisania aneksu przez Wykonawcę nie zwalnia go z obowiązku realizacji przedmiotu umowy w ramach opcji, 3) opcja może zostać zrealizowana w trakcie trwania umowy i być uruchamiana wielokrotnie w zależności od wysokości zabezpieczonych środków.
Los: LOT-0008
Titel: Koszenie traw i chwastów z poboczy wraz ze skarpami oraz zbierania śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez ZDW w Bydgoszczy z podziałem na 10 części, na lata 2026 – 2027 - Część zamówienia nr 8 - dotyczy RDW Włocławek
Beschreibung: I. Opis przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Koszenie traw i chwastów z poboczy wraz ze skarpami oraz zbierania śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez ZDW w Bydgoszczy z podziałem na 10 części, na lata 2026 – 2027. CPV 77 31 20 00 - 0 Usługi usuwania chwastów CPV 90 51 13 00 - 5 Usługi zbierania śmieci CPV 98 39 00 00 - 3 Inne usługi Zamówienie zostało podzielone na następujące części: Część zamówienia nr 8 - dotyczy RDW Włocławek. 2. Dodatkowy / Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz Zakres i zasady wykonywania usług określają: Wzór umowy z zał. (Załącznik nr 3 do SWZ) wraz z Opisem Przedmiotu Zamówienia (Załącznik nr 1 do Wzoru umowy), STWiORB (Załącznik nr 7 do SWZ) oraz Kosztorysy ofertowe (Załącznik nr 5.1 - 5.10 do SWZ). 3. Przewidywane ilości prac określone w załączniku nr 5.1 - 5.10 do SWZ są ilościami szacunkowymi, przyjętymi przez Zamawiającego wyłącznie w celu obliczenia przez Wykonawcę ceny oferty i wskazania przewidywanych, orientacyjnych potrzeb w zakresie przedmiotu zamówienia. Rzeczywista ilość zlecanych usług będzie wynikała z faktycznych potrzeb Zamawiającego, przy czym maksymalna wartość zamówienia (umowy) nie przekroczy kwoty, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotu zamówienia i do tej kwoty będzie realizowany przedmiot zamówienia (nie dotyczy opcji) tj.: Część zamówienia nr 8 - 5 080 212,64 zł brutto.
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp, na wskazanych poniżej zasadach: 1) prawo opcji na realizację usług będzie polegać na zwiększeniu wartości wynagrodzenia, o której mowa w § 3 ust. 1 maksymalnie o kwotę: - dla części nr 8 – 500 000,00 zł netto w przypadku przeznaczenia przez Zamawiającego dodatkowych środków finansowych na realizację przedmiotu umowy, 2) Zamawiający wymaga zawarcia aneksu w formie pisemnej do niniejszej umowy w celu uruchomienia prawa opcji. Odmowa podpisania aneksu przez Wykonawcę nie zwalnia go z obowiązku realizacji przedmiotu umowy w ramach opcji, 3) opcja może zostać zrealizowana w trakcie trwania umowy i być uruchamiana wielokrotnie w zależności od wysokości zabezpieczonych środków.
Los: LOT-0009
Titel: Koszenie traw i chwastów z poboczy wraz ze skarpami oraz zbierania śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez ZDW w Bydgoszczy z podziałem na 10 części, na lata 2026 – 2027 - Część zamówienia nr 9 - dotyczy RDW Włocławek
Beschreibung: I. Opis przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Koszenie traw i chwastów z poboczy wraz ze skarpami oraz zbierania śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez ZDW w Bydgoszczy z podziałem na 10 części, na lata 2026 – 2027. CPV 77 31 20 00 - 0 Usługi usuwania chwastów CPV 90 51 13 00 - 5 Usługi zbierania śmieci CPV 98 39 00 00 - 3 Inne usługi Zamówienie zostało podzielone na następujące części: Część zamówienia nr 9 - dotyczy RDW Włocławek. 2. Dodatkowy / Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz Zakres i zasady wykonywania usług określają: Wzór umowy z zał. (Załącznik nr 3 do SWZ) wraz z Opisem Przedmiotu Zamówienia (Załącznik nr 1 do Wzoru umowy), STWiORB (Załącznik nr 7 do SWZ) oraz Kosztorysy ofertowe (Załącznik nr 5.1 - 5.10 do SWZ). 3. Przewidywane ilości prac określone w załączniku nr 5.1 - 5.10 do SWZ są ilościami szacunkowymi, przyjętymi przez Zamawiającego wyłącznie w celu obliczenia przez Wykonawcę ceny oferty i wskazania przewidywanych, orientacyjnych potrzeb w zakresie przedmiotu zamówienia. Rzeczywista ilość zlecanych usług będzie wynikała z faktycznych potrzeb Zamawiającego, przy czym maksymalna wartość zamówienia (umowy) nie przekroczy kwoty, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotu zamówienia i do tej kwoty będzie realizowany przedmiot zamówienia (nie dotyczy opcji) tj.: Część zamówienia nr 9 - 3 898 253,10 zł brutto.
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp, na wskazanych poniżej zasadach: 1) prawo opcji na realizację usług będzie polegać na zwiększeniu wartości wynagrodzenia, o której mowa w § 3 ust. 1 maksymalnie o kwotę: - dla części nr 9 – 500 000,00 zł netto w przypadku przeznaczenia przez Zamawiającego dodatkowych środków finansowych na realizację przedmiotu umowy, 2) Zamawiający wymaga zawarcia aneksu w formie pisemnej do niniejszej umowy w celu uruchomienia prawa opcji. Odmowa podpisania aneksu przez Wykonawcę nie zwalnia go z obowiązku realizacji przedmiotu umowy w ramach opcji, 3) opcja może zostać zrealizowana w trakcie trwania umowy i być uruchamiana wielokrotnie w zależności od wysokości zabezpieczonych środków.
Los: LOT-0010
Titel: Koszenie traw i chwastów z poboczy wraz ze skarpami oraz zbierania śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez ZDW w Bydgoszczy z podziałem na 10 części, na lata 2026 – 2027 - Część zamówienia nr 10 - dotyczy RDW Żołędowo
Beschreibung: I. Opis przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Koszenie traw i chwastów z poboczy wraz ze skarpami oraz zbierania śmieci na drogach wojewódzkich administrowanych przez ZDW w Bydgoszczy z podziałem na 10 części, na lata 2026 – 2027. CPV 77 31 20 00 - 0 Usługi usuwania chwastów CPV 90 51 13 00 - 5 Usługi zbierania śmieci CPV 98 39 00 00 - 3 Inne usługi Zamówienie zostało podzielone na następujące części: Część zamówienia nr 10 - dotyczy RDW Żołędowo. 2. Dodatkowy / Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz Zakres i zasady wykonywania usług określają: Wzór umowy z zał. (Załącznik nr 3 do SWZ) wraz z Opisem Przedmiotu Zamówienia (Załącznik nr 1 do Wzoru umowy), STWiORB (Załącznik nr 7 do SWZ) oraz Kosztorysy ofertowe (Załącznik nr 5.1 - 5.10 do SWZ). 3. Przewidywane ilości prac określone w załączniku nr 5.1 - 5.10 do SWZ są ilościami szacunkowymi, przyjętymi przez Zamawiającego wyłącznie w celu obliczenia przez Wykonawcę ceny oferty i wskazania przewidywanych, orientacyjnych potrzeb w zakresie przedmiotu zamówienia. Rzeczywista ilość zlecanych usług będzie wynikała z faktycznych potrzeb Zamawiającego, przy czym maksymalna wartość zamówienia (umowy) nie przekroczy kwoty, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotu zamówienia i do tej kwoty będzie realizowany przedmiot zamówienia (nie dotyczy opcji) tj.: Część zamówienia nr 10 - 1 526 684,34 zł brutto.
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp, na wskazanych poniżej zasadach: 1) prawo opcji na realizację usług będzie polegać na zwiększeniu wartości wynagrodzenia, o której mowa w § 3 ust. 1 maksymalnie o kwotę: - dla części nr 10 – 1 000 000,00 zł netto w przypadku przeznaczenia przez Zamawiającego dodatkowych środków finansowych na realizację przedmiotu umowy, 2) Zamawiający wymaga zawarcia aneksu w formie pisemnej do niniejszej umowy w celu uruchomienia prawa opcji. Odmowa podpisania aneksu przez Wykonawcę nie zwalnia go z obowiązku realizacji przedmiotu umowy w ramach opcji, 3) opcja może zostać zrealizowana w trakcie trwania umowy i być uruchamiana wielokrotnie w zależności od wysokości zabezpieczonych środków.