See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka pečiva 2025
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na dodávku pečiva s více účastníky zadávacího řízení. Veřejná zakázka na základě rámcové dohody bude uzavřena s více dodavateli bez obnovení soutěže mezi účastníky rámcové dohody dle §132 odst. 3 písm. b) zákona, tzn. plnění předmětu veřejné zakázky bude probíhat způsobem uvedeným v rámcové dohodě, a to s vybranými dodavateli pro Nemocnici České Budějovice, a.s.
Interne Kennung: 003C2025ZN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 - Chléb
Interne Kennung: 003C202501ZN
Haupteinstufung (cpv): 15811100 Brot
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 - Ostatní pečivo
Interne Kennung: 003C202503ZN
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 - Rohlíky
Interne Kennung: 003C202502ZN
Haupteinstufung (cpv): 15811200 Brötchen