350529-2025 - Wettbewerb
Polen – Beseitigung von Waffen und Munition – Rozpoznanie i oczyszczenie saperskie części terenu Leśnictwa Szabda w Nadleśnictwie Brodnica 2025r
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozpoznanie i oczyszczenie saperskie części terenu Leśnictwa Szabda w Nadleśnictwie Brodnica 2025r
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu rozpoznania i oczyszczenia saperskiego w Leśnictwie Szabda w Nadleśnictwie Brodnica. Zakres prac będący przedmiotem niniejszego zamówienia został szczegółowo określony w opisie przedmiotu zamówienia i polega przede wszystkim na zabezpieczeniu terenu, zlokalizowaniu, podjęciu i unieszkodliwieniu Przedmiotów Wybuchowych i Niebezpiecznych (dalej jako PWiN) ze wskazanego w SWZ terenu niezależnie od ilości od nalezionych PWiN. Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia zostało określone w opisie przedmiotu zamówienia. Przedmiot umowy wykonywany będzie w Leśnictwie Szabda w Nadleśnictwie Brodnica w wyznaczonych przez Zamawiającego lokalizacjach
Vorherige Bekanntmachung: 241770-2025
Interne Kennung: SA.270.3.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający informuje, iż w dniu 11.04.2025 opublikował w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej wstępne ogłoszenie informacyjne o planowanych w okresie najbliższych 12 miesięcy zamówieniach. Ogłoszenie, o którym mowa w zadaniu poprzednim zawierało wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili jego publikacji oraz zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. W związku z tym Zamawiający działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1) PZP wyznaczał terminu składania krótszy niż 35 dni od dnia przekazania ogłoszenia Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, lecz nie krótszego niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90523100 Beseitigung von Waffen und Munition
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71510000 Standortbegehung, 45236000 Oberbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu rozpoznania i oczyszczenia saperskiego w Leśnictwie Szabda w Nadleśnictwie Brodnica. Zakres prac będący przedmiotem niniejszego zamówienia został szczegółowo określony w opisie przedmiotu zamówienia i polega przede wszystkim na zabezpieczeniu terenu, zlokalizowaniu, podjęciu i unieszkodliwieniu Przedmiotów Wybuchowych i Niebezpiecznych (dalej jako PWiN) ze wskazanego w SWZ terenu niezależnie od ilości odnalezionych PWiN. Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia zostało określone w opisie przedmiotu zamówienia. Przedmiot umowy wykonywany będzie w Leśnictwie Szabda w Nadleśnictwie Brodnica w wyznaczonych przez Zamawiającego lokalizacjach
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71510000 Standortbegehung, 71510000 Standortbegehung