2. Verfahren
Verfahren
Titel: H158 - 1(2)VF-Záměna velkých armatur na systému TVD na HVB1(2)
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je záměna přivařovacího provedení uzavíracích armatur 1(2)VF14(24)S01(S03), 1(2)VF15(25,35)S01(S03), 1(2)VF10(20,30)S03 a 1(2)VF40(50,60)S04 za mezipřírubové klapky včetně montáže přivařovacích krkových přírub a záměně přivařovacího provedení uzavíracích armatur 2VF12(22,32)S10 za 3-dílné přivařovací kulové kohouty a armatur 1(2)VF15(25,35)S04 za přírubové uzavírací armatury do potrubních tras na obou hlavních výrobních blocích JE Temelín a včetně zpracování příslušné technické dokumentace
Interne Kennung: 01
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44164310 Rohre und Formstücke
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: N006/21/V00011706
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje změnit Dodavatele veřejné zakázky v průběhu plnění veřejné zakázky. Podmínky pro tuto změnu a způsob určení nového Dodavatele jsou uvedeny v zadávací dokumentaci, část 1, článek 27