See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RD na lesnické činnosti 2023-2024
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody dle § 131 a násl. ZZVZ mezi zadavatelem a více účastníky pro provádění lesnických činností, zejména těžební a pěstební práce. Předmět veřejné zakázky je podrobně specifikován v jednotlivých technologických listech činností.
Vorherige Bekanntmachung: 6201-2023
Interne Kennung: RD na lesnické činnosti 2023-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001