2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu informatycznego w ramach projektu „Zakup sprzętu transportowego do wsparcia działań ratowniczych jednostek kujawsko-pomorskiej Policji”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego w ramach projektu „Zakup sprzętu transportowego do wsparcia działań ratowniczych jednostek kujawsko-pomorskiej Policji” w ilości 5 kompletów, szczegółowo określonego w Załączniku nr 3 do SWZ. 2. Zaoferowany sprzęt musi zapewniać pełną kompatybilność i funkcjonalność z będącymi w posiadaniu i wykorzystywanymi do pracy systemami zarówno w garnizonie kujawsko-pomorskim, jak i innymi jednostkami Policji w Polsce. 3. Zamawiający jest w posiadaniu takich licencji jak: SWOP (Systemu Wspomagania Obsługi Policji), eDok (elektroniczny system obiegu dokumentów przeznaczony dla administracji publicznej), MS Office, oprogramowanie antywirusowe Checkpoint Endpoint Security, oprogramowanie IBM Tivoli Endpoint Manager for 1. Lifecycle Management (wraz z instalacją agenta IBM TEM), Motorola Impres i Motorola MTP3550 (posiadane radiotelefony). Zaoferowany system operacyjny musi zapewniać pełną kompatybilność oraz funkcjonalności wymienionego wyżej oprogramowania, które wykorzystywane jest w codziennej pracy Policji w garnizonie kujawsko–pomorskim.
Vorherige Bekanntmachung: 204348-2026
Interne Kennung: WZPiFP-23-26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232000 Peripheriegeräte, 48310000 Dokumentenerstellungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 5 Stück