See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna produktów leczniczych do Stołecznego Centrum Opiekuńczo Leczniczego w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia sukcesywna dostawa produktów leczniczych do Stołecznego Centrum Opiekuńczo Leczniczego w Warszawie.
Interne Kennung: ZP/3/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cześć 1.
Beschreibung: Leki różne (m.in. p/bólowe, p/cukrzycowe, antybiotyki)
Interne Kennung: ZP/3/2026-1
Los: LOT-0002
Titel: Cześć 2.
Beschreibung: Leki różne (m.in. psychotropowe, p/padaczkowe)
Interne Kennung: ZP/3/2026-2
Los: LOT-0003
Titel: Cześć 3.
Beschreibung: Leki różne (m.in. naczyniowe)
Interne Kennung: ZP/3/2026-3
Los: LOT-0004
Titel: Cześć 4.
Beschreibung: Leki p/zakrzepowe- heparyny
Interne Kennung: ZP/3/2026-4
Los: LOT-0005
Titel: Cześć 5.
Beschreibung: Leki różne
Interne Kennung: ZP/3/2026-5
Los: LOT-0006
Titel: Cześć 6.
Beschreibung: Leki p/zakrzepowe doustne
Interne Kennung: ZP/3/2026-6
Los: LOT-0007
Titel: Cześć 7.
Beschreibung: Płyny infuzyjne
Interne Kennung: ZP/3/2026-7
Los: LOT-0008
Titel: Cześć 8.
Beschreibung: Leki różne (m.in. maści , krople)
Interne Kennung: ZP/3/2026-8
Los: LOT-0009
Titel: Cześć 9.
Beschreibung: Leki różne (m.in. insuliny)
Interne Kennung: ZP/3/2026-9
Los: LOT-0010
Titel: Cześć 10.
Beschreibung: Produkty lecznicze do dezynfekcji skóry
Interne Kennung: ZP/3/2026-10
Los: LOT-0011
Titel: Cześć 11.
Beschreibung: Leki p/zakrzepowe
Interne Kennung: ZP/3/2026-11
Los: LOT-0012
Titel: Cześć 12.
Beschreibung: Probiotyk
Interne Kennung: ZP/3/2026-12