See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego, monitorów, notebooków, routerów, macierzy dyskowej, urządzenia serwerowego, szafy do dezynfekcji UVC z możliwością ładowania elektroniki oraz drona dla Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, monitorów, notebooków, routerów, macierzy dyskowej, urządzenia serwerowego, szafy do dezynfekcji UVC z możliwością ładowania elektroniki oraz drona dla Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 pakietów: Pakiet nr 1 – Sprzęt komputerowy, monitory, oprogramowanie Pakiet nr 2 – Notebooki, oprogramowanie Pakiet nr 3 – Sprzęt komputerowy, tablety, oprogramowanie Pakiet nr 4 – Ruter, macierz dyskowa, urządzenia serwerowe Pakiet nr 5 – Szafa do dezynfekcji UVC z możliwością ładowania elektroniki (USB) Pakiet nr 6 – Dron 3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na wybrany pakiet. 4. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w Specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.1-2.6 do SWZ), Specyfikacji technicznej (załącznik nr 3.1-3.6 do SWZ), Warunkach i terminach gwarancji (załącznik nr 4.1-4.6 do SWZ) oraz na zasadach i warunkach określonych we wzorze umowy obejmującym projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy (załącznik nr 5 do SWZ)
Interne Kennung: RZP/PN/128/25/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający, działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp skrócił termin składania ofert ze względu na fakt, iż opublikował w dniu 16.01.2026 r. wstępne ogłoszenie informacyjne : dot. Pakietu nr 1, 2, 3 oraz 6: nr 11/2026 32652/2026 Urządzenia komputerowe – Komputery, dot. Pakietu nr 4: nr 11/2026 33302/2026 Urządzenia sieciowe – Urządzenia aktywne i pasywne sieci, dot. Pakietu nr 5: nr 11/2026 32441/2026 Systemy i serwery informacyjne – Serwery zawierające wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnych ogłoszeń informacyjnych i zostały one zamieszczone na stronie internetowej Zamawiającego w dniu 16.01.2026 r.
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia w postępowaniu. 2. W związku z tym, że postępowanie prowadzone jest wg przepisów dla dostaw nie obowiązuje art. 95 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera Rozdział 12 SWZ. 4. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t. j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1703 ze zm.), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Zamawiający preferuje w szczególności następujące formaty przesyłania danych: .pdf, .docx, zip. (Zamawiający dopuszcza także format RAR) 5. Szczegółowe informacje dotyczące RODO znajdują się w Rozdziale 26 SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 32420000 Netzausrüstung, 48820000 Server, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 30232000 Peripheriegeräte, 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 – Sprzęt komputerowy, monitory, oprogramowanie
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, monitorów, oprogramowania 2. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w Specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.1 do SWZ), Specyfikacji technicznej (załącznik nr 3.1 do SWZ), Warunkach i terminach gwarancji (załącznik nr 4.1 do SWZ) oraz na zasadach i warunkach określonych we wzorze umowy obejmującym projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy (załącznik nr 5 do SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 1 – Sprzęt komputerowy, monitory, oprogramowanie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – Notebooki, oprogramowanie
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa notebooków i oprogramowanie 2. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w Specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.2 do SWZ), Specyfikacji technicznej (załącznik nr 3.2 do SWZ), Warunkach i terminach gwarancji (załącznik nr 4.2 do SWZ) oraz na zasadach i warunkach określonych we wzorze umowy obejmującym projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy (załącznik nr 5 do SWZ)
Interne Kennung: Pakiet nr 2 – Notebooki, oprogramowanie
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 – Sprzęt komputerowy, tablety, oprogramowanie
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, tabletów, oprogramowania. 2. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w Specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.3 do SWZ), Specyfikacji technicznej (załącznik nr 3.3 do SWZ), Warunkach i terminach gwarancji (załącznik nr 4.3 do SWZ) oraz na zasadach i warunkach określonych we wzorze umowy obejmującym projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy (załącznik nr 5 do SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 3 – Sprzęt komputerowy, tablety, oprogramowanie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 – Ruter, macierz dyskowa, urządzenia serwerowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa ruterów, macierzy dyskowej, urządzeń serwerowych. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w Specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.4 do SWZ), Specyfikacji technicznej (załącznik nr 3.4 do SWZ), Warunkach i terminach gwarancji (załącznik nr 4.4 do SWZ) oraz na zasadach i warunkach określonych we wzorze umowy obejmującym projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy (załącznik nr 5 do SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 4 – Ruter, macierz dyskowa, urządzenia serwerowe
Haupteinstufung (cpv): 30232000 Peripheriegeräte
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 – Szafa do dezynfekcji UVC z możliwością ładowania elektroniki (USB)
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa szafy do dezynfekcji UVC z możliwością ładowania elektroniki (USB) Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w Specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.5 do SWZ), Specyfikacji technicznej (załącznik nr 3.5 do SWZ), Warunkach i terminach gwarancji (załącznik nr 4.5 do SWZ) oraz na zasadach i warunkach określonych we wzorze umowy obejmującym projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy (załącznik nr 5 do SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 5 – Szafa do dezynfekcji UVC z możliwością ładowania elektroniki (USB)
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 – Dron
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa drona. 2. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w Specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.6 do SWZ), Specyfikacji technicznej (załącznik nr 3.6 do SWZ), Warunkach i terminach gwarancji (załącznik nr 4.6 do SWZ) oraz na zasadach i warunkach określonych we wzorze umowy obejmującym projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy (załącznik nr 5 do SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 6 – Dron
Haupteinstufung (cpv): 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge