See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe oczyszczanie ulic gminnych oraz zbieranie, pozbywanie się błota, śniegu, lodu i innych zanieczyszczeń z chodników na terenie Dzielnicy Białołęka
Beschreibung: Zimowe oczyszczanie ulic gminnych oraz zbieranie, pozbywanie się błota, śniegu, lodu i innych zanieczyszczeń z chodników na terenie Dzielnicy Białołęka
Interne Kennung: UD-II-WZP.271.10.2026.MBR/WR-u
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001