350714-2025 - Ergebnis
Tschechien – Mobilfunkgeräte – DNS – Nákup mobilních telefonů s příslušenstvím
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDNS – Nákup mobilních telefonů s příslušenstvím
BeschreibungCílem tohoto nadlimitního zadávacího řízení je zavedení DNS dle § 139 a násl. zákona č. 134/2016 Sb. Zadavatel v tomto zadávacím řízení postupuje přiměřeně podle pravidel pro užší řízení dle § 58 a § 59 zákona č. 134/2016 Sb. DNS bude zaveden na dobu 72 měsíců, nebude-li tato doba prodloužena v souladu se zákonem. Zadavatel předpokládá zadávání veřejných zakázek v DNS v předem neurčených nepravidelných časových intervalech a v předem konkrétně neurčeném objemu, které budou odvislé zejména od aktuálních potřeb zadavatele. Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky mobilních telefonů včetně jejich příslušenství (zejména ochranná skla a fólie, kabely, nabíječky, pouzdra, kryty) pro Ministerstvo dopravy, příp. Řídicí orgán Programu Doprava 2021–2027. Zadavatel požaduje výlučně nové a nepoužité mobilní telefony, pocházející z oficiální distribuce a určené pro použití v České republice, a to včetně příslušných dokladů, zejména záruční list a návod k použití v českém jazyce. Konkrétní předmět veřejných zakázek, jeho technické podmínky, doba a místo plnění a obchodní a platební podmínky budou vždy podrobně vymezeny v jednotlivých výzvách k podání nabídek dle § 141 zákona č. 134/2016 Sb. v rámci DNS.
Interne KennungVZ-29-330/2024
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32250000 Mobilfunkgeräte
5. Los
LosLOT-0001