2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie i dostawa tablic rejestracyjnych i ich wtórników
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i sukcesywna dostawa tablic rejestracyjnych i ich wtórników na potrzeby Biura Komunikacji Starostwa Powiatowego w Lubinie wraz z nieodpłatnym udostępnieniem oprogramowania, umożliwiającego elektroniczną realizację zamówień tablic rejestracyjnych oraz odbiór i utylizację tablic rejestracyjnych wycofanych z użytku.
Interne Kennung: BZP.272.21.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30195000 Tafeln
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928470 Beschilderung, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i sukcesywna dostawa tablic rejestracyjnych i ich wtórników na potrzeby Biura Komunikacji Starostwa Powiatowego w Lubinie wraz z nieodpłatnym udostępnieniem oprogramowania, umożliwiającego elektroniczną realizację zamówień tablic rejestracyjnych oraz odbiór i utylizację tablic rejestracyjnych wycofanych z użytku. Szczegółowy zakres zamówienia określa SWZ oraz wzór/projekt umowy - Załącznik nr 10 do SWZ.