See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego dla potrzeb ambulatoryjnej opieki kardiologicznej w Małopolskim Szpitalu Rehabilitacyjnym w Krzeszowicach w ramach projektu KPO D.1.1.1 OK I (nr KPOD.07.02-IP.10-0288/25)
Beschreibung: Dostawa sprzętu medycznego dla potrzeb ambulatoryjnej opieki kardiologicznej w Małopolskim Szpitalu Rehabilitacyjnym w Krzeszowicach w ramach projektu KPO D.1.1.1 OK I (nr KPOD.07.02-IP.10-0288/25)
Vorherige Bekanntmachung: 275110-2026
Interne Kennung: 5/III/ZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cześć 1 - Dostawa Echokardiografu
Beschreibung: Cześć 1 - Dostawa Echokardiografu - 1 szt.
Interne Kennung: Cześć 1 - Dostawa Echokardiografu
Haupteinstufung (cpv): 33112340 Echokardiografen
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Dostawa Defibrylatora 1 szt.
Beschreibung: Część 2 - Dostawa Defibrylatora 1 szt.
Interne Kennung: Część 2 - Dostawa Defibrylatora 1 szt.
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Dostawa systemu do rehabilitacji kardiologicznej i diagnostyki wysiłkowej wraz z niezbędnymi urządzeniami
Beschreibung: 33123210-3 – Urządzenia do prób wysiłkowych Bieżnia do testów wysiłkowych 1 szt. 33123210-3 – Urządzenia do prób wysiłkowych Bieżnia do rehabilitacji kardiologicznej 1 szt. 33123210-3 – Urządzenia do prób wysiłkowych ergometr rowerowy z modułem automatycznego pomiaru ciśnienia 1 szt. 33123210-3 – Urządzenia do prób wysiłkowych ergometr rowerowy z modułem automatycznego pomiaru ciśnienia 1szt. 33123210-3 – Urządzenia do prób wysiłkowych Cykloergometr leżankowy z modułem do pomiaru ciśnienia i pomiaru Sp02 1 szt. 33123210-3 – Urządzenia do prób wysiłkowych Cykloergometr leżankowy z modułem do pomiaru ciśnienia i pomiaru Sp02 1 szt. 48180000-3 – Pakiety oprogramowania medycznego Oprogramowanie do monitorowania prób wysiłkowych w rehabilitacji kardiologicznej (OPROGRAMOWANIE,LICENCJA,KLUCZ,MODUŁ PACJENTA,KABEL PACJENTA)- PRÓBA WYSIŁKOWA na 2 stanowiskach 33123200-0 – Urządzenia do monitorowania czynności serca Moduł do Systemu rehabilitacji kardiologicznej i monitorowania EKG 5 szt. dla potrzeb poradni kardiologicznej 33123200-0 – Urządzenia do monitorowania czynności serca Moduł do Systemu rehabilitacji kardiologicznej i monitorowania EKG 10 szt. - dla potrzeb oddziału dziennego rehabilitacji kardiologicznej 30213000-5 – Komputery osobiste "STACJA ROBOCZA: KOMPUTER, MONITOR min.22 cali , DRUKARKA LASEROWA (wydruk czerń), KLAWIATURA, MYSZ, dysk SSD (512), listwa zasilająca, HUB" 33124100-6 – Urządzenia diagnostyczne Rejestrator ciśnieniowy z oprogramowaniem, przeznaczony do monitorowania ciśnienia tętniczego, z zestawem akcesoriów 33123210-3 – Urządzenia do monitorowania czynności serca System holterowski EKG z 12 kanałami, przeznaczony do monitorowania i diagnostyki pracy serca" 33123210-3 – Urządzenia do monitorowania czynności serca Hybrydowy rejestrator holterowski EKG przeznaczony do monitorowania rytmu serca, podłączany do systemu diagnostycznego, umożliwiający długoterminową rejestrację danych 33141130-4 – Elektrody Elektrody do hybrydowego rejestratora holterowskiego EKG (opakowanie po 50szt.) - 300szt.
Interne Kennung: Część 3 - Dostawa systemu do rehabilitacji kardiologicznej i diagnostyki wysiłkowej wraz z niezbędnymi urządzeniami
Haupteinstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket, 33124100 Diagnostikausrüstung
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Dostawa aparatury diagnostyczno-pomiarowej dla potrzeb poradni kardiologicznej
Beschreibung: Część 4 - Dostawa aparatury diagnostyczno-pomiarowej dla potrzeb poradni kardiologicznej 33121510-2 – Ciśnieniomierze Ciśnieniomierz automatyczny z funkcją detekcji arytmii, przeznaczony do monitorowania ciśnienia tętniczego oraz wykrywania zaburzeń rytmu serca 33121510-2 – Ciśnieniomierze Duży lekarski ciśnieniomierz zegarowy, okrągły, jezdny 33124131-2 – Pulsoksymetry Pulsoksymetr napalcowy 33124130-5 – Diagnostyczne urządzenia pomiarowe Glukometr 38311000-8 – Wagi elektroniczne Elektroniczna waga medyczna z funkcją pomiaru wody, tłuszczu i BMI, wyposażona w wzrostomierz i drukarkę
Interne Kennung: Część 4 - Dostawa aparatury diagnostyczno-pomiarowej dla potrzeb poradni kardiologicznej
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Dostawa EKG
Beschreibung: Część 5 - Dostawa EKG 33121500-9 – Elektrokardiografy 12-kanałowy aparat EKG przeznaczony do kompleksowej diagnostyki kardiologicznej
Interne Kennung: Część 5 - Dostawa EKG
Haupteinstufung (cpv): 33121500 Elektrokardiogramm
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Dostawa aparatury medycznej
Beschreibung: Część 6 - Dostawa aparatury medycznej 33194110-0 – Pompy infuzyjne pompa infuzyjna 1 szt. 33190000-8 – Różne urządzenia i produkty medyczne ssak medyczny sieciowo-akumulatorowy, mobilny 1 szt.
Interne Kennung: Część 6 - Dostawa aparatury medycznej
Haupteinstufung (cpv): 33194110 Infusionspumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte