350786-2025 - Ergebnis
Tschechien – Informationssysteme und Server – Zajištění kybernetické bezpečnosti v Léčebně dlouhodobě nemocných Vršovice, p.o.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění kybernetické bezpečnosti v Léčebně dlouhodobě nemocných Vršovice, p.o.
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka IT vybavení pro ochranu infrastruktury a zajištění kybernetické bezpečnosti v Léčebně dlouhodobě nemocných Vršovice, p.o. Veřejná zakázka je rozdělena na samostatné části následovně: Část 1 – Síťová zařízení Blok A Část 2 – Servery a Storage Blok B Část 3 – Dvoufaktorová autentizace Blok C
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1 – Síťová zařízení Blok A
BeschreibungČást 1 – Síťová zařízení Blok A
Interne KennungČást 1 – Síťová zařízení Blok A
LosLOT-0003
TitelČást 3 – Dvoufaktorová autentizace Blok C
BeschreibungČást 3 – Dvoufaktorová autentizace Blok C
Interne KennungČást 3 – Dvoufaktorová autentizace Blok C
LosLOT-0002
TitelČást 2 – Servery a Storage Blok B
BeschreibungČást 2 – Servery a Storage Blok B
Interne KennungČást 2 – Servery a Storage Blok B