See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kierownik Oddziału Otolaryngologicznego
Beschreibung: Udzielanie świadczeń zdrowotnych zabezpieczających funkcje i zadania Oddziału Otolaryngologicznego z jednoczesnym kierowaniem i zarządzaniem
Interne Kennung: KO/16/26
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: na podstawie: 1) art. 26 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 roku o działalności leczniczej (Dz.U. 2026 poz. 156 ze zm.), 2) art. 140, art. 141, art. 146 ust. 1, art. 147, art. 148 ust. 1, art. 149, art. 150, art. 151 ust. 1, 2 4-6, art. 152, art. 153 i art. 154 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz.U. 2025 poz. 1461 ze zm.) 3) Regulaminu przeprowadzania postępowania o zawarcie umowy na realizacje świadczeń zdrowotnych w 116 Szpitalu Wojskowym z Przychodnią SPZOZ w Opolu wprowadzonego Rozkazem dziennym nr 38/2024 Komendanta 116 Szpitala Wojskowego SPZOZ w Opolu z dnia 22.02.2024 roku.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0001