2. Verfahren
Verfahren
Titel: Biokoridor na p.č. 1886 v k.ú. Holubice a Založení prvků ÚSES v k.ú. Holubice - etapa I a etapa II
Beschreibung: Veřejná zakázka se skládá ze tří samostatných úseků: 1) Biokoridor na p.č. 1886 v k.ú. Holubice 2) Založení prvků ÚSES v k.ú. Holubice - etapa I 3) Založení prvků ÚSES v k.ú. Holubice - etapa II Každý z těchto úseků má samostatně zpracovanou projektovou dokumentaci a samostatně zpracovaný soupis prací a dodávek. Na každý úsek se vztahují příslušné podmínky poskytovatele dotace, které jsou specifikovány v těchto zadávacích podmínkách. Vybraný dodavatel bude po uzavření smlouvy na realizaci veřejné zakázky realizovat všechny úseky souběžně. Nejedná se tedy o veřejnou zakázku rozdělenou na části. Podrobná specifikace je uvedena v zadávací dokumentaci veřejné zakázky.
Interne Kennung: Biokoridor na p.č. 1886 v k.ú. Holubice a Založení prvků ÚSES v k.ú. Holubice - etapa I a etapa II
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0001