See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy jednorazowego sprzętu anestezjologicznego i intensywnej terapii oraz jednorazowego sprzętu do monitorów i respiratorów.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy jednorazowego sprzętu anestezjologicznego i intensywnej terapii oraz jednorazowego sprzętu do monitorów i respiratorów. Przedmiot zamówienia składa się z 47 niepodzielnych zadań, których szczegółowy opis w związku z ograniczoną ilością znaków znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 665545-2025
Interne Kennung: 56/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
5. Los
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie 31 Butelka jednorazowa 80ml mikrobiologicznie czysta
Beschreibung: Butelka jednorazowa 80ml mikrobiologicznie czysta - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 31
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega, że minimalny poziom zamówienia wyniesie 65 % wartości umowy. Zmniejszenie ilości nie powoduje powstania obowiązku zapłaty odszkodowania z tytułu niewykonania umowy przez zamawiającego.
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie 32 Linie podłączenia pacjenta do kapnografu LifePack 20, 20e, 12, 15
Beschreibung: Linie podłączenia pacjenta do kapnografu LifePack 20, 20e, 12, 15 - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie 33 Kocyki i prześcieradła do ogrzewaczy
Beschreibung: Kocyki i prześcieradła do ogrzewaczy - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie 34 Urządzenie jednorazowego użytku do wielokrotnego pobierania płynu/leku
Beschreibung: Urządzenie jednorazowego użytku do wielokrotnego pobierania płynu/leku - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0040
Titel: Zadanie 35 Zestaw do ogrzewania płynów infuzyjnych do aparatu do ogrzewania płynów Ranger 245
Beschreibung: Zestaw do ogrzewania płynów infuzyjnych do aparatu do ogrzewania płynów Ranger 245 - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie 36 Akcesoria do respiratora Monnal T60
Beschreibung: Akcesoria do respiratora Monnal T60 - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0042
Titel: Zadanie 37 System do kontrolowanej zbiórki stolca, worki i dreny
Beschreibung: System do kontrolowanej zbiórki stolca, worki i dreny - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie 38 Układy oddechowe do respiratora Philips Respironics Trilogy EVO – RespiroMix
Beschreibung: Układy oddechowe do respiratora Philips Respironics Trilogy EVO – RespiroMix - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0044
Titel: Zadanie 39 Końcówki do laktatora Medela model Symphony
Beschreibung: Końcówki do laktatora Medela model Symphony - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0045
Titel: Zadanie 40 Woda sterylna do nawilżania tlenu
Beschreibung: Woda sterylna do nawilżania tlenu - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0046
Titel: Zadanie 41 Łyżki jednorazowego użytku do wideolaryngoskopu iS3-L
Beschreibung: Łyżki jednorazowego użytku do wideolaryngoskopu iS3-L - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0047
Titel: Zadanie 42 Maski krtaniowe
Beschreibung: Maski krtaniowe - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0048
Titel: Zadanie 43 Zamknięty system do pobierania próbek wydzieliny z drzewa oskrzelowego
Beschreibung: Zamknięty system do pobierania próbek wydzieliny z drzewa oskrzelowego - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0049
Titel: Zadanie 44 Rurka do wentylacji jednego płuca
Beschreibung: Rurka do wentylacji jednego płuca - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0050
Titel: Zadanie 45 Zestaw monitorujący
Beschreibung: Zestaw monitorujący - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0051
Titel: Zadanie 46 Cewniki pośrednie
Beschreibung: Cewniki pośrednie - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0052
Titel: Zadanie 47 Akcesoria do wentylacji CPAP do respiratora EVITA V-300 firmy Drager
Beschreibung: Akcesoria do wentylacji CPAP do respiratora EVITA V-300 firmy Drager - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 47