2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vektorový analyzátor s frekvenčními extendery pro měření parametrů antén v anténní bezodrazové komoře
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka vektorového analyzátoru pro měření parametrů antén v anténní bezodrazové komoře s kmitočtovým rozšířením, kalibrační kit, frekvenční rozšíření, sada měřících antén, vf kabeláž, vlnovody a konektory. Součástí plnění je rovněž doprava do místa plnění, instalace zařízení a zaškolení uživatelů v rozsahu min. 8 hodin pro 2 osoby.
Interne Kennung: 186/Pob/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34999100 Signalgeneratoren, 32352000 Antennen und Reflektoren, 31711422 Mikrowellenausstattung, 32572200 Übertragungskabel mit Koaxialleitern
5. Los
Los: LOT-0002